dr n. med. Małgorzata Kwiatkowska

Reumatolog, Pediatra

Pierwszy raz w życiu spotkałam tak wspaniałego lekarza.Dziekuję Pani doktor za przywrócenie wiary w służbę zdrowia.A o zdrowaśce pamiętam i polecam Paną Bogu, aby mogła Pani jak najdłużej służyć chorym dzieciom. Wdzięczna mama Asi

Wdzięczna mama Asi

nie zna się na chorobie Raynauda, kiedy byłam u niej na wizycie, to wszystko co mi poradziła to noszenie ciepłych rękawiczek, paranoja jakaś! żadnych leków nie zna, jak nie zna się na leczeniu tej choroby, to niech nie bierze za to kasy!

w 2007 r. "postawiła mnie na nogi" po 3 latach prywatnego leczenia u lekarzy naciągaczy. Na RZS zachorowałam w 2004 r - byłam przez kilka miesięcy sparaliżowana, powrót do chodzenia był szalenie trudny. A Pani Doktor wymyśliła odpowiednią terapię. I skuteczną. Od 4 lat funkcjonuję prawie jak zdrowy człowiek. Zrobiła to w Instytucie za darmochę. Jest cudowną mądrą kobietą, która w pacjencie WIDZI chorego człowieka. ŻAŁUJĘ, że już nie przyjmuje dorosłych tylko dzieci. Uratowała moje życie (dosłownie). Życzę jej zdrowia i siły do walki z przeciwnościami losu. Jest Aniołem w ludzkiej skórze. Dziękuję losowi że miałam szczęście ją spotkać. Renata

Witam,brak mi słów podziwu i uznania dla Pani doktor Małgorzaty,która z takim oddaniem i powołaniem leczy swoich pacjentów.Córka była cztery lata w Instytucie pod jej opieką. Pozdrawiamy i życzymy by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów jak dr Małgorzata Kwiatkowska Monika z mamą

Monika z mamą

Trafiłam z 2-letnim dzieckiem do dr Kwiatkowskiej nieco ponad rok temu. Pani doktor leczy moją córeczkę na Spartańskiej. Dziecko ją uwielbia, ja od samego początku mam do niej zaufanie i podoba mi się jej podejście do dzieci, jak i do samego faktu istnienia choroby - jest kompetentna!!! Dziękujemy Pani doktor!!!

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8