Lekarze Reumatolog dziecięcy Warszawa

lek. med. Małgorzata Stasiek

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.
Opinia dodana przez: Diana N.
                                       dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i ...
Opinia dodana przez: Mateusz
                                       dr n. med. Jan Gietka

dr n. med. Jan Gietka

Reumatolog, Hepatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104
Warszawa

Dr Jan Gietka jest wspaniałym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Moja mama leczy się u niego 15 lat.Zawsze pomocny,życzliwy,ludzki.Jego diagnoza od razu była trafiona.Wcześniej mama była u wielu specjalistów i nikt nie wiedział co jej jest.Świetny specjalista w swoich dziedzinach,a nawet z innych potrafi coś doradzić.Od razu ma się wrażenie,że lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Katarzyna Walkiewicz-Pielaszek

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

wspaniały lekarz, ma dobra intuicję, trafnie diagnozuje pacjenta.polecam, warto także posłuchać wskazać Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Marta

prof. dr hab. n. med. Jacek Pazdur

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Prof. dr hab. med. Jacek Pazdur - polecam w 100%. Pierwsza wizyta w moim życiu, podczas której lekarz poświęcił mi tyle czasu i uwagi (1 wizyta trwała sporo ponad godzinę). Uważnie słuchał, dopytywał, analizował, badał. Potem tłumaczył na czym polega problem, na czym polegają dane choroby, jak je leczyć, gdzie jeszcze szukać pomocy oraz jak zapobiegać dalszemu rozwojowi choroby. Pan profesor to niezwykle uprzejmy starszej daty doktor. Polecam!!!
Opinia dodana przez: marta

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

zostałem bardzo dokładnie zdiagnozowany i "roztłumaczono" mi wszystko. Lekarz z profesjonalnym podejściem do tego co robi oraz dużą empatią - na tym etapie jestem b. zadowolony
Opinia dodana przez: Mariusz Ś-ski
Dzięki pani doktor przestały mnie boleć kolana, co było ogromnym problemem zwłaszcza przy zmianie pogody. Czasami nie potrafiłam chodzić, a co tu mówić o jakimś bieganiu, rowerze itp. Warto się z dr skonsultować.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Jan Musiał

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Cudowny lekarz! Wyleczył mojej prawie dziewięćdziesięcioletniej mamie bół kolan, który uniemożliwiał jej chodzenie. Nikt uprzednio tego nie umiał zrobić. Teraz mama chodzi sama, nawet bez laski. Jesteśmy mu bardzo wdzięczne. Empatyczny, serdeczny. Żeby leczył nadal!
Opinia dodana przez: Bożena Olive

ElŻbieta Berkan

Pediatra, Reumatolog

Warszawa

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

dr n. med. Maria Rell-Bakalarska

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6
02-118 Warszawa

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

dr Agnieszka Zielińska

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Miałam bardzo duży problem z powracającymi obrzękami kostek.Leczyłam się w jednej sieciówce bo mam pakiet, niestety nikt tam nie potrafił mi pomóc. W końcu trafiłam do Pani Doktor, zleciła mi badania, dostałam zupełnie inne leki, powiedziała mi kiedy mogę spodziewać się poprawy i jakie są perspektywy. Dzięki Pani Doktor wracam do normalnego funkcjonowania.

lekarz Ireneusz Mizerski

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Bardzo , sympatyczny i uprzejmy .Wizyta udana,leczenie zaczete .Bardzo mile jestem zaskoczona nie bylo pospiechu i rozmowy do siebie .Pan doktor bardzo kompetentny,swietnie wszystko wytlumaczyl.Bardzo jestem zadowolona ze trafilam do tego lekarza
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Ines Pokrzywnicka-Gajek

Reumatolog

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
00-415 Warszawa

Moja wspaniala opinia o P. dr Pokrzywnickiej opiera sie o wieloletnie kontakty. Ta wybitnie dobra ocena podyktowana jest wiec dlugoletnim kontaktem...Nie jestem w stanie opisac fachowosci, cierpliwosci, uprzejmosci...Dzieki Jej opiece moge zyc tyle lat..Jest zapobiegliwa, dziala profilaktycznie....Bardzo dziekuje i P O L E C A M !!!

dr n. med. Katarzyna Sikorska-Siudek

Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy
Kinowa 19A
04-285 Warszawa

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia!! Pani dr jest bardzo doświadczona, zawsze zleca dużo badań, jest bardzo wnikliwa do tego nieprawdopodobnie przemiła. polecam wszystkim jeśli mają tak jak ja kłopoty ze stawami
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mariola Wyrzuc

Biskupia 14/7
04-216 Warszawa

Dziękuję Pani doktor za pomoc w moich dolegliwościach stawu barkowego, polecam Panią doktor Mariolę Wyrzuc innym pacjentom za profesjonalne podejście do chorego.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Elżbieta Pietrzykowska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna kobieta , zawsze zaangażowana i profesjonalna w swoim fachu. Bardzo polecam Panią Doktor. Wyprowadziła mnie z choroby do stanu w , którym mogę funkcjonować, pracować i nie przebywać na L4. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. med. Bożena Kowalczuk

Reumatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ... dogłębna analiza problemu (choroby) ... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) ... POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Mariusz Szaniawski

lekarz Zofia Tymińska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam Panią doktor. Zawsze miła ale rzeczowa rozmowa, drobiazgowy wywiad. Bardzo szybko postawiona prawidłowa diagnoza. Duże doswiadczenie i intuicja lekarska. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Monika
                                       lek. med. Małgorzata Gryka - Marton

lek. med. Małgorzata Gryka - Marton

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Wspaniała kobieta. Duża wiedza i kompetencje, podejście profesjonalne do chorego, wysłucha uważnie i zawsze daje nadzieje.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Ewa Matyska-Piekarska

Puławska 270
02-819 Warszawa

wspaniała,cierpliwa, kompetentna Pani Doktor. Wybrałam Ją spośród wielu specjalistów i wybór był słuszny. Jestem już po kilku wizytach i mój zachwyt lekarzem, podejściem do pacjenta i jego problemu z każdą wizytą się umacnia. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: ewa