dr n. med. Małgorzata Muchacka-Bianga

Pediatra

Wspaniała, niezwykła... Zawsze cierpliwe wysluchuje, analizuje wszystko co mowi rodzic, nikomu nie ufam tak jak jej - nie zdarzylo mi sie by jej diagnoza byla nietrafna, a leczę u niej juz drugie dziecko. Czasami wystarczy ze zadzwonię i udziela porady przez telefon. Absolutnie lekarz z powołania.
Gosia

Byliśmy zadowoleni, dopóki dziecko nie zaczęło często chorować. Pani doktor kompletnie nie miała pomysłu na leczenie. Najczęściej dostawaliśmy syropek prawoślazowy. Z grubszymi tematami nie daje rady. Kiedyś dziecko dostało temp. powyżej 41 st., zadzwoniłam z prośbą o wizytę prywatną. Pani doktor powiedziała, że nie przyjedzie bo miała dużo pacjentów i jest zmęczona. Chyba trochę minęła się z powołaniem.

Wspaniały lekarz. Bardzo kompleksowo podchodzi do problemu. W skomplikowanym przypadku (takim jak nasz) przeprowadza bardzo dokładny wywiad co bardzo rzadko się zdarza. Zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo często pomaga telefonicznie. Jesteśmy pani doktor bardzo wdzięczni za całokształt.

Pediatra Nr 1!. Pani Dr jest rewelacyjna. Lekarz z powołania. Zawsze stawia dobrą diagnoze i ma czas na wizycie aby wszystko dokładnie omówić. Zawsze odbiera tel, a jeśli nie może to oddzwania. Polecam z czystym sercem. U Pani Dr gabinety są podzielone na dzieci zdrowe i chore, dzieki temu zdrowe dzieci nie zarażają się od chorych. To bardzo ważne, kiedy przychodzi się z niemolwaczkiem np, do szczepienia. POLECAM!!! Kinga

Wspaniały lekarz cudowna kobieta zawsze gotowa do pomocy polecam z całego serca!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Katowice"?

Justyna Paprocka

Neurolog dziecięcy