dr n. med. Małgorzata Muchacka-Bianga

kompetentna , bardzo rzeelna pani doktor

kompetentna , bardzo rzeelna pani doktor

Super specjalista z intuicją, którego nie zepsuła rutyna.

Super specjalista z intuicją, którego nie zepsuła rutyna.

Miła kompetentna osoba, potrafi postawić TRAFNĄ diagnozę telefonicznie:)

Miła kompetentna osoba, potrafi postawić TRAFNĄ diagnozę telefonicznie:)

Bardzo miła Pani Dr,ale właściwie to sam nie wiem czy jest taka rewelacyjna jak ją wychwalają wszyscy.

Bardzo dobry lekarz wzbudzajacy zaufanie podchodzi bardzo powaznie do kazdego pacjenta i jego choroby

Jeden z nielicznych pediatrów z prawdziwym podejściem do malych pacjentów. Rzetelne i dokładnie badanie, chętnie odpowiada na każde pytanie. Wizyta nie jest droga. Polecam.

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. U innego pediatry wizyta kończyła się po max 15 minutach, u pani doktor byliśmy z maluchem 45 minut, podczas których cały czas była zainteresowana pacjentem.

Mam 2 chłopców i znam Panią Doktor prawie 9 lat. Potrafi dostrzec to czego wielu przed nią nie widzieli. Tak poprowadziła mi chłopców, że teraz prawie w ogóle jej nie odwiedzamy. A szkoda! ;-) Najlepszą reklamą dla niej jest to, że mój syn symulował chorobę, by odwiedzić Panią Doktor. Przyznał się dopiero w poczekalni!

Rewelacja nie znam takiego pediatry z taką intuicją i profesjonalizmem w leczeniu. Super lekarz nie ufam już innym i nawet jak byłam zmuszona do wizyty u innego lekarza bo Pani doktor była na feriach:) to jak tylko wróciła to zaraz bieglismy do niej sprawdzić czy napewno diagnoza była dobra.Ale najważniejsze antybiotyki to dla Pani doktor ostateczność i dzięki temu miedzy innymi moja czteroletnia córka która od 6 miesiąca życia chodziła do żłobka antybiotyk w swoim życiu dostała raptem 3 razy co uważam za duży sukces w tej chwili odporność ma rewelacyjną - w dużej mierze dzięki Pani Doktor. Najlepsza jaką znam poprostu rewelacja gorąco polecam każdej mamie:)

Lekarz idealny, zgadzam sie ze wszystkimi poprzednimi opiniami

Lekarz idealny, zgadzam sie ze wszystkimi poprzednimi opiniami