lekarz Małgorzata Potentas

Internista

Za mało tych gwiazdek oceniających osobowość i podejście do wykonywania swojej pracy w przypadku Pani Doktor. Właściwie wszystko zostało napisane tutaj już wcześniej, Ja chciałbym tylko dodać to, że marzy mi się aby chociaż jakaś część naszych lekarzy podchodziła do tego co robią i do pacjenta z takim zaangażowaniem jak ona.

Pani Gosia jest najcudowniejszą lekarką jaką poznałam! Od urodzenia miałam jednego lekarza pierwszego kontaku, przyszedł czas na zmiany (tak, po 25 latach...) i trafiłam w ręce właśnie tej Pani. Lepiej być nie mogło! Jest przesympatyczna, dociekliwa, widać że dobro pacjenta jest dla niej ważne! Z całego serca życzę jej sukcesów! Justyna

Justyna

naprawde godna zaufania. Nie patrzy na zegarek tylko cierpliwie slucha pacjenta. Lekarz z powolania!

Nigdy jeszcze nie spotkałam tak przemiłej i pomocnej osoby- aż się czuje, że jest się mile widzianym pacjentem i Pani Doktor z całej siły chce pomóc. Przy tym wszystko cierpliwie wytłumaczy, dopyta się o szczegóły, ogólny stan zdrowia i samopoczucie... bardzo, bardzo polecam- Doktorka na medal!

Pani Małgorzata Potentas jest zdecydowanie godna polecenia! Jest zawsze zaangażowana, przemiła i kulturalna. Lekarz jak z bajki!

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49