lek. dent. Małgorzata Sabuda

A więc tak. Stan mojego uzębienia przed pierwszą wizytą można nazwać tylko horrorem rodem z Hollywood. Można by powiedzieć że nie ma szans na normalność. Do tego strach powodujący ogromną niechęć do jakichkolwiek spraw związanych z stomatologią. Ale jak już człowiek osiągnie pewien wiek to trzeba coś z tym zrobić. Po pierwszej wizycie okazało się że jednak nie jest tak źle, wcale nie jest to takie nieprzyjemne jakby to sobie wyobrażałem, obsługa super, Pani doktor bardzo rzeczowa i konkretna do tego miła i uprzejma. Co do jakości usług nie mam żadnych uwag. W ciągu paru miesięcy udało się naprawić zaniedbania kilkunastu lat za bardzo dobrą cenę. Po tuningu Pani Doktor czuję się o wiele pewniej.
Naprawdę polecam!! Nie wyjdziecie od Pani Małgosi niezadowoleni.

Przed rozpoczęciem leczenia wyglądałem strasznie: ubytki, dziury, korzenie i bałem się dentysty jak ognia. Potem. Bez bólu w miłej atmosferze po kilkunastu wizytach za przystępne pieniądze uzyskałem piękny uśmiech - polecam wszystkim strachliwym.

Zawsze dokładnie wyjaśnia z czym jest problem i jak go rozwiązać; leczy profesjonalnie, szybko i bezboleśnie; jest wesoła i choć potrafi czasem ochrzanić za stan uzębienia, to jednak w jej słowach zawsze słychać troskę o pacjenta, a sama krytyka naprawdę skłania do poprawy; przekazuje dokładne zalecenia, jak dbać o zęby i często za darmo daje różne preparaty na przykład do fluoryzacji zębów; nie obmawia innych dentystów i pacjentów, nie jest też wścibska, co mi osobiście bardzo odpowiada - takiego dentysty właśnie szukałem i po 2 latach chodzenia do pani Sabudy gorąco ją polecam.

POLECAM .BO JEST KOMPETENTNA UPRZEJMA I WZBUDZA ZAUFANIE CO JEST TERAZ W TYCH CZASACH CZYMS

Bardzo dobry specjalista,zna się na Swoim zawodzie i pacjent nawet nie czuje się jak u dentysty :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnowskie Góry"?

Euro-Med
Bytomska 196
41-940 Piekary Śląskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry
NZOZ Centrum Stomatologii "ALDENTAL"
Kaszubska 5
42-202 Częstochowa
MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry
Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
41-908 Bytom