Małgorzata Skowron

Pediatra

Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!

Świetny specjalista! nie przepisuje od razu antybiotyków a w sytuacjach podbramkowych nie wysyła od razu do szpitala, tylko walczy i stara się wyleczyć dziecko. ze skutkiem oczywiście jak najbardziej pozytywnym. zawsze uśmiechnięta, rzeczowa i komunikatywna. dzieci panią doktor uwielbiają a co za tym idzie, rodzice też. Lekarz z powołania a nie z obowiązku. POLECAM!

Niezwykle kompetentna Pani Doktor - diagnozy zawsze trafne, odpowiednio dobrane leki. Pani Doktor jest dokładna, zaangażowana, serdeczna, ma rewelacyjne podejście do dziecka. Szczerze polecamy Panią Doktor. Jesteśmy za wszystko bardzo wdzięczni. RADUŚ z RODZICAMI.

Nasz kochana Pani Doktor,niestety opuściła nas.Przychodnia na Rogalińskiej bardzo straciła.Zazdroszczę mieszkańcom Rumi takiego lekarza.Czujemy z moimi córeczkami ogromną stratę po odejściu Pani Małgosi.Zaczęły się choroby,a moje dzieci zostały bez lekarza.Brałam pod uwagę dojazdy do Rumi, ale moje dziewczyny tak często chorują, że takie rozwiązanie jednak nie wchodzi w rachubę.Wałęsamy się więc od pediatry do pediatry szukając kogoś sensownego.Jak do tej brak sukcesu.Pani Małgosiu niech Pani wraca na Rogalińską, dzieciaki bardzo za Panią tęsknią:)Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.Mama Leny i Laury

Ps.Czy ktoś dysponuje numerem telefonu do prywatnego gabinetu Pani Skowron?

Wspaniala pediatra. Mam do Pani Skowron pelne zaufanie. Bardzo zaluje, ze zmienila miejsce pracy i juz nie bedzie leczyc mojego syna. Bardzo serdecnie dziekuje za 2 lata opieki nad Mackiem. Polecam innym pacjentom. Ola Bojarska-Meier

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Wilanowska