lek. dent. Marcin Mrówka

Chirurg stomatolog

Trafiłem do Pana Doktora po skierowaniu przez mojego ortodontę. Okazał się super fachowcem. Nie dość, że operacja mojej żuchwy się udała i rehabilitacja przebiegła bardzo szybko to okazało się, że jest też bardzo dobrym stomatologiem. Jestem u niego pod stałą opieką dentystyczną. Leczę wszystkie przypadłości z moimi zębami. Jest profesjonalistą, który w szczegółach opowiada o przebiegu leczenia. Widać u niego pasję, ponadto warto zwrócić uwagę na jego asystentki. Są bardzo miłe, dzwonią przypominając termin wizyty. Polecam wszystkim Pana Doktora jako dentystę oraz chirurga

Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie na pytanie, zawsze nakreśli plusy i minusy i przedstawi ewentualne konsekwencje działania. Ale pomijając tematy fachowe to po prostu fajny gościu, nie olewa, nie traktuje człowieka z góry, przejmuje się pacjentem, a w gabinecie non-stop panuje jajcarski klimat (asystentki mają z nim niezły ubaw) i podejrzewam, że prywatnie to musi być dusza towarzystwa :) Polecam wszystkim doktora bazując na swoim doświadczeniach (a wizyt odbyłem sporo), na pewno się nikt nie zawiedzie.

Witam, miałam wykonywaną przez dr. Mrówkę dwu szczękową operację twarzy trwającą 6 godzin. Operacja przebiegła bez powikłań. Przed operacją czytałam wiele opinii innych pacjentów , którzy zdecydowali się na podobny zabiegi szczerze mówiąc trochę się bałam. Jednak w moim przypadku wszystko przebiegło znakomicie. Po trzech dniach czułam się już dobrze a teraz po trzech tygodniach mogę powiedzieć że nie ma czego się bać. Jeśli trzeba by było to bez obaw powtórzyłabym zabieg u dr. Mrówki.Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu Pana doktora zmieniły się moje rysy twarzy na bardziej kobiece i subtelne. ...

Witam,
miałam wykonywaną przez dr. Mrówkę dwu szczękową operację twarzy trwającą 6 godzin. Operacja przebiegła bez powikłań. Przed operacją czytałam wiele opinii innych pacjentów , którzy zdecydowali się na podobny zabiegi szczerze mówiąc trochę się bałam. Jednak w moim przypadku wszystko przebiegło znakomicie. Po trzech dniach czułam się już dobrze a teraz po trzech tygodniach mogę powiedzieć że nie ma czego się bać. Jeśli trzeba by było to bez obaw powtórzyłabym zabieg u dr. Mrówki.Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu Pana doktora zmieniły się moje rysy twarzy na bardziej kobiece i subtelne. Jestem szczęśliwa i zadowolona, gdyż zyskałam prawidłowy zgryz. Dzięki doktorowi pozbyłam się kompleksów. Polecam dr. Mrówkę w 100%. To świetny fachowiec i lekarz godny zaufania.

Pan doktor Marcin Mrówka to wspaniały fachowiec, już nigdy nie pójdę do nikogo innego gdy będę musiała usunąć zęba. Byłam 2 razy i wizyty wspominam bardzo miło i bez stresu. Dziękuję Panie Doktorze. Basia.

Genialny chirurg - złote ręce. Jakiś czas temu usuwałam w Mavit Katowice dwie ósemki, byłam bardzo wystraszona, bo 2 miesiące wcześniej usuwałam tam u innego lekarza też 2 ósemki z drugiej strony (koszmar przez dwa tygodnie Ketonal łykany jak tylko dawka dobowa pozwalała, przez dwa dni nie mogłam pić bo nie byłam w stanie otworzyć buzi, chciałabym już jechać na nawadnianie dożylane- myślałam, że tak musi być), a tu po zabiegu dr Mrówki taka niespodzianka, na drugi dzień po zabiegu żadnych dolegliwości, mogłam nawet jeść, zero siniaków, obrzęków, leki przeciwbólowe niepotrzebne. W porównaniu z zabiegiem u poprzedniego chirurga niebo w gębie. Dodatkowo miły, uśmiechnięty. Jeśli musicie Państwo usuwać ósemki to tylko u tego chirurga, miałam porównanie więc polecam z czystym sercem.