dr hab. n. med. Marek Mandera

Neurochirurg

Wspaniały lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta i rodziców. O matko gdyby choć połowa lekarzy w Polsce była taka jak ten. Aż brak słów o tym jak wspaniałym fachowcem jest Pan Doktor. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami które twierdzą, że to Ktoś więcej niż lekarz. Ten człowiek zasługuje na wyróżnienie, powinien zostać uznany świętym. Takich ludzi i fachowców ze świecą szukać. Muszę przyznać że pierwsze spotkanie z doktorem mieliśmy na wizycie prywatnej. I tu o dziwo przeciwnie niż zazwyczaj bywa miałam wrażenie że jest mało kontaktowy. Bardzo ale to bardzo się pomyliłam. W szpitalu państwowym okazał się fenomenalny. Szczerze polecam. Ten człowiek ratuje ludziom życie i daje poczucie bezpieczeństwa. Wielkie ukłony i brawa dla tego Pana.

docent jest niesamowitym człowiekiem tłumaczy wszystko w zrozumiały dla człowieka sposób przedstawia wszystkie możliwości działania i przy wyborze leczenia kieruje się dobrem pacjenta gorąco polecam!!!

Anioł wcielony....... Chrystus na tym strasznym świecie. Ktoś, kto daje nie tylko nadzieję ale i nowe życie. Mówiąc o nim lekarz, uważam, że go obrażam..... bo jak można być zwykłym lekarzem mając w sobie to wszystko co on. To nie jest lekarz ale cudotwórca, Anioł, fenomen...brak nam słów. Dziękujemy Panu z całego serca za nowe życie dla naszego dziecka!

Super Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Dla mnie jako " małego pacjenta" był WIELKI i do mojego końca życie będzie WIELKI.

Bardzo zaluje ze to lekarz dzieciecy prowadził moja córke do 18 lat operował jej nowotwór mózgu Zawsze dziekuje BOGU ze w nieszczesciu spotkałam takiego człowieka wspaniały cierpliwy bezinteresowny moja EWA zyje jest 22 letnia kobieta i to własnie temu lekarzowi zawdzieczam ze zyje ma na imie Marek tak jak moj syn i to było przeznaczenie nie znam drugiego takiego oby zył 200 lat corka jest 6 lat po operacji miala wtedy 16 lat DOKTORZE JEST PAN CUDEM JAKI ZDAZA SIE NAM RODZICOM CHORYCH DZIECI NIEMA TAKIEGO DRUGIEGO Z SERCA DZIEKUJE....TO BYLO 25 MAJA A NASTEPNEGO DNIA BYŁ MOJ NAJSZCZESLIWSZY DZIEN MATKI !!!!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9

ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice
Gallusa 5
Katowice
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice