dr hab. n. med. Marek Mandera

Neurochirurg

BOGU DZIEKUJE ,ZE MIALAM ZASZCZYT POZNAC TAK WSPANIALEGO CZLOWIEKA I LEKARZA.ODDAC W JEGO RECE MOJE DZIECKO!BYL STRACH,TROSKA,OBAWA O CORECZKE PRZED I W TRAKCIE OPERACJI ALE OPANOWANIE,RZECZOWE WYJASNIENIE WSZYSTKIEGO BARDZO MI POMOGLO. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA ZDROWIE MOJEJ CORECZKI I BEDE PROSIC BOGA ZEBY WIELU DZIECIOM JESZCZE PAN POMOGL!NIECH PANEM KIERUJE,CHOC SMIEM TWIERDZIC ZE DZIEJE SIE TO OD CHWILI KIEDY ZDECYDOWAL SIE PAN BYC LEKARZEM!DZIEKUJE......TO MALO.

poznałem wielkiego człowieka i myślę że żadne 6 ani 10 nie są w stanie ocenić Jego działania, tylko Pan Bóg nam Go zesłał,nie mam słów podziękowań dla Niego - ojciec Blanki

Nieprawdopodobny człowiek, jak tu niżej napisali jeden z Siedmiu Cudów Świata. Operował moją 3 miesięczną córeczkę z bardzo nieprzyjemnie usadowionym guzem mózgu, przestrzegał że będzie to trudny zabieg i nie wie czy coś się złego nie stanie, jest osobą którą mądrze i spokojnie woli podejść do danej choroby z pesymizmem lecz okazuje się że każdemu dziecku ratuje życie i ma potem z tego satysfakcję. Uratował życie naszej córce która teraz gaworzy rozwija się bardzo dobrze mimo tego że guz był usadowiony w miejscu gdzie są najważniejsze funkcje życiowe. Jestem z żoną Doktorowi dozgonnie wdzięczni, często go odwiedzamy z naszą córeczką nie widzę innej opcji abym powierzył moją malutką w inne ręce. Doktorze jesteś WSPANIAŁY!!!

Ten lekarz to człowiek, godny zaufania, nigdy bym nie znalazł nikogo lepszego :) Miałem malforamcję tętniczo-żylną i gdyby nie dr. Marek Mandera nie wiadomo co by się stało. zasługuje na 6 nie tylko na 5, jest znakomity i gdyby ktoś miał jakiekolwiek problemy, wymioty i mocne, nieustępujące bóle głowy, radzę rezonans magnetyczny i gdyby coś było niepokojącego, jechac tam a napewno wszystko się uda.

Mimo tego, ze byłam operowana 12 lat temu, oceny i dziś bym nie zmieniła. Tak wspaniałemu człowiekowi należy się nawet 6!! Docent Mandera jest wspaniałym lekarzem, pełnym empatii, wyrozumiałym i cierpliwym. Po operacji wróciłam do całkowitego zdrowia i pełni sił!! I do dziś pracuję. Bardzo wiele Mu zawdzięczam, bo dzięki Niemu mogłam spokojnie wychować dzieci i każdego dnia dziękuję Mu z całego serca za nowe życie!!

Nic dodac już nie można do tych komentarzy,bo by wyrazic swoje emocje i uczucie....nie ma takich słów!!!!!Każde słowo ,które ciśnie mi się do ust nie wystarczy by okreslic tego cudownego ,wspaniałego ,ciepłego....człowieka.

przewspanialy czlowiek i lekarz bije od niego cieplo i zaufanie tak potzrbne rodzicom chorych dzieci

Jesteśmy rodzicami dziewczynki urodzonej z wadą twarzoczaszki i z ...przepukliną oponowo-mózgową. Od 2006r. tj od jej narodzin zdążyliśmy odwiedzić wielu najlepszych neurochirurgów w Polsce. Trafiliśmy też oczywiście do docenta M. Mandery. Oceniamy go jak wszyscy - REWELACYJNIE zarówno jako człowieka jak i fachowca (choć nie operował naszej córeczki). Jest to lekarz, który ma na swoim koncie wiele wyjazdów zagranicznych, udział w wielu nowatorskich operacjach (w tym pd okiem sław z Nowego Jorku). Dowiedzieliśmy się o nim od matki dziewczynki spod Krakowa urodzonej z olbrzymią przepukliną mózgową, w której operacji doc. Mandera uczestniczył w Nowym Jorku. Lekarz ten ma szerokie rozeznanie w najnowszych technikach leczenia i bierze czynny udział w propagowaniu najwyższej klasy leczenia w Polsce i w ...Nepalu. Wiosną 2007r. przez 3 m-ce uczestniczył w zakładaniu oddziału neurochirurgii w Katmandu w Nepalu jako wolontariusz ( http://www.gwsh.pl/gwshnews/info_47.pdf ). Więcej na www.neurochirurgia. dziecięca.pl . Nam osobiście z poświęceniem swojego wolnego czasu pomagał zdobywać kontakty medyczne z najlepszymi specjalistami w dziedzinie neurochirurgii i chir. plastycznej z NY. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za serce, czas i rzeczowość okazaną nam jako rodzicom i naszej małej córeczce. Jeśli ktoś pytałby nas, jakich innych neurochirurgów z czystym sumieniem zestawilibyśmy z dr-em Manderą w jednym rzędzie - to na pewno neurochirurga dr-a Sławomira Barszcza z IP-CZD w Warszawie (również wspaniałego człowieka, który obecnie często wyjeżdża do Hiszpanii, ale można go łapać pytając o niego w sekretariacie neurochirurgii IP-CZD (tel. 022 815-75-60) lub Prof. Roszkowskiego - ordynatora tamtejszego oddziału. Polecamy też docenta Kwiatkowskiego z Krakowskiego USD w Krakowie Prokocimiu. Pomógł nam znaleźć rozwiązanie nawracających zakażeń pooperacyjnych u naszej córeczki. Podpowiedział możliwość wykonania tzw. AUTOSZCZEPIONKI przeciw bakteriom w Instytucie Mikrobiologii UJ w Krakowie u doc. Małgorzaty Bulondy... Trzeba mieć skierowanie na autoszczepionkę od pediatry lub innego lekarza. Polecam. Warto odwiedzać najlepszych lekarzy i pytać, pytać i jeszcze raz pytać - gdy problem jest złożony.

w/w komentarze mówią o tym jakim jest fachowcem

w/w komentarze mówią o tym jakim jest fachowcem

Wspaniały lekarz. Nic więcej nie mogę dodać bo wszystko co chciałam napisać już napisane zostało wyżej.