dr hab. n. med. Marek Mandera

Neurochirurg

Lekarz Marek Mandre to jeden z najlepszych lekarzy w Europie! wypowiada sie na swiatowych sympozjach , otworzykl wpasna klinike w Nepalu i ratuje dzieci chore ne nowotowora mozgu! to nie lekarz! to jeden z siedmiu cudow swiata!

Mogłabym wiele napisać o p. Doktorze i byłyby to same zalety!!!! Doktor Mandera zajął się naszym miesięcznym synkiem. Nie panikował, nie straszył, nie przekreślał naszego chłopca, a jednocześnie mówił o poważnym stanie pacjenta. Jego spokój udzielał się nam przerażonym rodzicom. Synek cudownie doszedł do siebie, po operacji nie było żadnych zakażeń czy powikłań. Rozmawiał z nami i nas jako rodziców pytał także o opinię!!!!!!!!!Dał naszemu synowi drugie narodziny. Dzisiaj syn ma 2 lata i jest rozbrykanym brzdącem :o)!

Mogłabym wiele napisać o p. Doktorze i byłyby to same zalety!!!!

operował naszego syna sytuacja była katastrofalna a dziecko wyszło bez szfanku (dwu latek , guz wewnątrz rdzenia kęgowego 8cm. - po operacji bez mankamentów neurologicznych. )

super specjalista,polecam serdecznie,naprawdę człowiek o wielkim sercu,to jest lekarz!

Jest to fantastyczny lekarz i cudowny człowiek.Dla Pana doktora najważniejszy jest mały pacjent i jego rodzice.Dziękujemy za wszystko.

Niesamowity lekarz,prawdziwy fenomen,madry,nie bałam się oddać w jego rece mojego syna

Świetny specjalista,podchodzi do problemu jako człowiek a nie tylko i wyłacznie jako neurochirurg. Wzbudza zaufanie, 100% kompetencji i naprawde bardzo mądry człowiek. Wiedza idzie w parze z doswiadczeniem a kazdy pacjent jest dla niego najwazniejszy. Dziekujemy

To nie jest lekarz to jest fenomen.!!!!! Dwukrotnie operował moja córeczkę zawsze wiedziałam co ją i nas rodziców może czekać. Walczy o każde dziecko i o swój oddział który jak większość w Polsce jest biedny i często pozostawiony samemu sobie. Jest człowiekiem wielkiego formatu. Pozostanę mu wdzięczna do końca życia.