dr n. med. Marek Nowik

Chirurg ogólny, Proktolog

Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz bardzo dziękuję całej załodze.

kompetentny, przyzwoity człowiek, pracowity. moje największe wyrazy wdzięczności, miałam problem z jelitem grubym, po badaniu doktor stwierdził, ze to gruba robota, łącznie z operacją potrwa ok 1,5 roku, oczywiście bez gwarancji skuteczności leczenia.

Lekarz super!! Bardzo uprzejmy, wytłumaczy wszystko dokładnie i szczegółowo, a przede wszystkim pomoże - sprawdza i weryfikuje wszystkie możliwości. Szczerze POLECAM!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15