Marek Osinski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Pan Marek zauważył mnie idącego z kulejącym kolegą, po czym podszedł, przedstawił się i bez chwili wahania rozmasował mu skręcenie. Bezinteresowna pomoc, to coraz rzadziej spotykana rzecz, ale dzięki panu uwierzyłem trochę bardziej w ludzi. Dziękuję!

Bardzo polecam P.Marka, który w trakcie 1 wizyty przywrócił mi chodzenie, a po 3 wizycie funkcjonuje jak normalny człowiek. Wysoka kultura osobista połączona z fachowością , wiedzą, kompetencją. Osoba godna polecenia. Dziękuję P.Marku za pomoc i poświęcony czas. W. Goch

W. Goch

Byłem kiedys u Pana Marka i mi pomógł, rewelacja w porównaniu do gabinetun Dominika Zaglanicznego. Pan Dominik ze swym "uśmieszkiem" mógłby się uczyć od Pana Marka.

Po kilku masażach,od pół nie mam bólów kręgosłupa.

Po kilku masażach,od pół nie mam bólów kręgosłupa.

DZIEKUJE!!!- TO ZBYT PROSTE -PAN MAREK CALKOWICIE WYMIENIL MI CALY "WKLAD" .ZE ZMECZONEJ ,ZNERWICOWANEJ,OBOLALEJ DO GRANIC OSOBY - PODCZAS JEDNEJ WIZYTY ZMIENIL W SPOKOJNA,PELNA ENERGI OSOBE KTORA BEZ BOLU ZACZELA NOWE ZYCIE!!! CZEKAM NA NASTEPNE SPOTKANIE! GORACO POLECAM PANA MARKA Z JEGO OGROMNA ENREGIA I WIEDZA O CZLOWIEKU .PRABABCIA ELA

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Gdańsk"?

Bogna Listewnik

Gabinet Rehablilitacji