dr Marek Solarz

Ortopeda

Lekarz- fantastyczny! Polecam. Rzeczywiście nie zbywa, ale stara się poznać wszelkie możliwe przyczyny danego stanu. Uprzejmy, z poczuciem humoru. Bardzo pomaga! Byłam konsultowana przez 5 lekarzy ortopedów, dwóch twierdziło że się kwalifikuję do operacji, dwóch mówiło że absolutnie to jest taki stan że tylko głupek się za to weźmie żeby operować, a dr Solarz- zanim wypowiedział się za/przeciw operacji- wysłał na rezonans magnetyczny, żeby mieć pełny obraz sytuacji.

Bardzo dobry ortopeda,zgłębia problem pacjenta a nie zbywa go. Polecam. Zniechęcajace są terminy do doktora ale warto czekać.

Dr Marek Solarz to znakomity specjalista, świetny diagnosta, nie skutki choroby leczy , ale przyczyny. Konkretnie, fachowo, słowem bez zarzutu. Do tego bardzo miły człowiek. Jedyny minus: to długa kolejka, ale trudno się dziwić.

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu.

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu.

dr Marek Solarz to bardzo dobry ortopeda,wspaniały,uczciwy człowiek.Przyszłam do doktora z wielkimi bólami,bardzo mi pomógł i powoli odzyskuję sprawność ruchową.Polecam wszystkim chorym doktora Solarza,który leczy i u niego liczy się pacjent.Pacjentka Józefa S.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne
Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum