lekarz Maria Dąbrowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pierwszy lekarz, który tak naprawdę poważnie potraktował moje dolegliwości. Wystarczyło skierowanie do specjalisty. Choroba, na którą się nie umiera, a bardzo przeszkadza w życiu. Poczułam się wreszcie rozumiana. Patrzy na mnie kompleksowo. Nie jestem przypadkiem chorobowym a człowiekiem z całym bagażem różnych uwarunkowań. Mieszkam teraz dalej, ale wolę zostać przy tym lekarzu.

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą medyczną. Słuchający pacjenta i dociekliwy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Lekarz z powołania. Polecam zdecydowanie.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Lekarz z powołania.
Polecam zdecydowanie.

Nie jestem lekarzem, żeby oceniać poziom wiedzy Pani Doktor i ciekaw jestem, kto czuje się na siłach, żeby wystawić ocenę "5" za kompetencję. Gdybym znał się na leczeniu, to nie musiałbym chyba chodzić do przychodni, nie? Poza tym, to jestem zdecydowanie zadowolony z jakości świadczonych usług i śmiało mogę polecić Panią Doktor, jak i cały personel Medyka w Fabiankach.

Lekarz który zawsze ma czas dla pacjenta! POLECAM!

Lekarz który zawsze ma czas dla pacjenta! POLECAM!

FACHOWA OBSŁUGA.Lekarza charakteryzuje dociekliwość i ogromna wiedza. Wzbudza zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Fabianki"?

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz