Pediatra Włocławek

Poradnia Dziecięca
Olszowa 3
87-800 Włocławek

Lekarz, który wie, co robi. Kapitalnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Wszystko wytłumaczy. Cierpliwa, spokojna osoba o gołębim sercu i ogromnym potencjale wiedzy wiedzy. Życzę Pani Dr szybkiego powrotu do zdrowia. Dzieci czekają' rodzice również.
Opinia dodana przez: malgoskalady

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

Pediatra, Neurolog dziecięcy

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

lekarz Marta Rozbicka

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Wiewiórcza 6
87-800 Włocławek

Naprawdę miła i profesjonalna. :) Mimo nieprzyjemnego charakteru zabiegu (związany z wrastającymi paznokciami, niezwykle bolesna sprawa) zapewniła mi maksymalny komfort psychiczny i fizyczny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Wachowiak

Pediatra, Neurolog dziecięcy

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

ulica Chemików 17/108
87-800 Włocławek

Pani Doktor pragnę z całego serca podziękować za serce i profesjonalne podejście do małego pacjenta oraz jego mamy. Dziękuję i polecam tego lekarza każdemu rodzicowi. Joanna i Janek Józwik
Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29

Najwspanialszy lekarz pod słońcem
Zawsze uśmiechnięta miła
Kompetentna z wielka dokładnością
Podchodzi do badania pacjenta co wiąże się z postawieniem 100% diagnozy i szybkim powrotem do zdrowia?Dziękuje Pani doktor i takiego lekarza polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Wieniawskiego 2/53
87-800 Włocławek

Pani doktor to lekarz z powołania, jest mądra , kompetentna, dokształcona , dociekliwa .Nigdy nie zostawi rodziców bez rzeczowej porady .Działa na rodziców jak uspakajający kompres .Zawsze odbierze telefon i poradzi co dalej .Serdecznie polecam Panią Doktor bo to najlepszy pediatra we Włocławku.Mama Jasia i Marty.
Opinia dodana przez: niezadowolona

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz
87-800 Włocławek

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Patrycja

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, trafiłam teraz na ten ranking, bo szukam kontaktu w celu polecenia tego lekarza znajomym (moje dzieci już dorosły). Pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, jest osobą bardzo skromną, pracowitą i kompetentną. Dzięki niej przestałam faszerować dzieci antybiotykami i zaufałam homeopatii, metodzie leczenia, która kompleksowo wyregulowała ich organizmy zarówno pod względem psycho jak i somatycznym. zyczę każdemu dziecku( oraz rodzicom) spotkania Pani doktor i prowzadzenia przez ...

MEDYK NZOZ
Fabianki 87 b
87-811 Włocławek

Pierwszy lekarz, który tak naprawdę poważnie potraktował moje dolegliwości. Wystarczyło skierowanie do specjalisty. Choroba, na którą się nie umiera, a bardzo przeszkadza w życiu. Poczułam się wreszcie rozumiana. Patrzy na mnie kompleksowo. Nie jestem przypadkiem chorobowym a człowiekiem z całym bagażem różnych uwarunkowań. Mieszkam teraz dalej, ale wolę zostać przy tym lekarzu.
Opinia dodana przez: Agata

Pediatrzy w Włocławku