Pediatra Włocławek

lekarz Renata Gajęcka

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz
87-800 Włocławek

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Agnieszka Poturalska

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

Wspaniały lekarz, bardzo drobiazgowa i dociekliwa,co jest dużym plusem, jest też niezwykle miła i serdeczna,wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, polecam

dr Danuta Pora

Włocławek

Bardzo dobry lekarz Wszystko skrupulatnie wyjaśnia.Stosuje skuteczne metody leczenia . Dba także o podniesienie odporności dziecka żeby często nie chorowało.Szczerze polecam.

lekarz Maria Dąbrowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

MEDYK NZOZ
Fabianki 87 b
87-811 Włocławek

Pierwszy lekarz, który tak naprawdę poważnie potraktował moje dolegliwości. Wystarczyło skierowanie do specjalisty. Choroba, na którą się nie umiera, a bardzo przeszkadza w życiu. Poczułam się wreszcie rozumiana. Patrzy na mnie kompleksowo. Nie jestem przypadkiem chorobowym a człowiekiem z całym bagażem różnych uwarunkowań. Mieszkam teraz dalej, ale wolę zostać przy tym lekarzu.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Krzysztof Nowakowski

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

Lekarz Nowakowski leczył mnie i moje rodzeństwo a teraz leczy moje dzieci.Świetny lekarz polecam wszystkim :)

lekarz Aleksandra Nowicka-Staniszewska

Poradnia Dziecięca
Olszowa 3
87-800 Włocławek

Lekarz, który wie, co robi. Kapitalnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Wszystko wytłumaczy. Cierpliwa, spokojna osoba o gołębim sercu i ogromnym potencjale wiedzy wiedzy. Życzę Pani Dr szybkiego powrotu do zdrowia. Dzieci czekają' rodzice również.
Opinia dodana przez: malgoskalady

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

lekarz Aleksandra Makarewicz

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej
Moniuszki
87-800 Włocławek

Pani doktor zna się na poprawianiu włosów oraz podzianiu krajobrazu za oknem!!!!
Przejawia lekceważący stosunek do rodziców swoich pacjentów.
Nadaje się do zdiagnozowania kataru
Z alergia pokarmową sobie nie radzi.
3 miesięcznemu dziecku zrobiła testy alergiczne na co pani Kierownik renomowanego laboratorium zareagowała zdziwieniem ,ponieważ wiarygodne są one po ukończeniu przez dziecko 4 lat.
Na koniec stwierdziła wyłudzanie mleka na koszt NFZ!!!!
Bezczelność

lekarz Katarzyna Kisielnicka-Walewicz

ulica Chemików 17/108
87-800 Włocławek

Trafiłam na Panią Doktor na pogotowiu. Lekarz dokładnie zbadała synka.Wytłumaczyła wszystko. Bardzo cierpliwa z super podejściem. Warto zostawić pozytywną opinię ponieważ rzadko zdarza się trafić na kogoś takiego. Polecam
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Maria Sobieska-Lechowicz

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, trafiłam teraz na ten ranking, bo szukam kontaktu w celu polecenia tego lekarza znajomym (moje dzieci już dorosły). Pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, jest osobą bardzo skromną, pracowitą i kompetentną. Dzięki niej przestałam faszerować dzieci antybiotykami i zaufałam homeopatii, metodzie leczenia, która kompleksowo wyregulowała ich organizmy zarówno pod względem psycho jak i somatycznym. zyczę każdemu dziecku( oraz rodzicom) spotkania Pani doktor i prowzadzenia przez ...

Pediatrzy w Włocławku