lekarz Renata Gajęcka

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!

Wspaniały lekarz ,wspaniały człowiek,wspaniały specjalista.Rewelacyjne podejście do małego pacjenta oraz cudowna współpraca z Rodzicami.Bardzo wnikliwie i szczegółowo przeprowadza badania.Polecam z całego serca... Nasza Najlepsza Pani Doktor :)

super lekarz, super człowiek, miałam dziecko w oddziale- P Dr była ulubionym lekarzem, z poczuciem humoru, bez bufonady, potrafiła cierpliwie tłumaczyć wątpliwości, pocieszyć w trudnych chwilach. Duża wiedza. Dziękuję...

w gabinecie u P.Dr Gajęckiej pacjent czuje się swobodnie, jest to osoba godna zaufania, kompetentna, słucha problemu z uwagą, widać, że chce pomóc. Zawsze na bieżąco z nowinkami medycznymi. I dzieci i dorośli są pod bardzo dobrą opieką. Polecam na 1000%

Super lekarz, bardzo dokładna, świetny kontakt z dziećmi. Tłumaczy w sposób przystępny nam rodzicom zaistniały problem. Miło na Panią Doktor spojrzeć bo zawsze jest uśmiechnięta. Polecam w 100%.

Zgadzam się z opiniami w całości! Bada dzieci bardzo wnikliwie, także pod względem neurologicznym. Jest niesamowicie cierpliwą i ciepłą osobą. Dziękujemy Pani Doktor- matka trójki pacjentów

Super lekarz, z każdym złapie kontakt, dokładnie zbiera wywiad, parę razy byłam na ;prywatnej wizycie u innych lekarzy i tyle czasu nie poświęcono mojemu dziecku co ta lekarka poświęca na NFZ. Nie dziwne, że są kolejki

Gdy poznałem Panią Dr.Renate Gajęcką zauważyłem Ze jest dobrym lekarzem.Dobrze dobrała lekarstwa wysłuchała w czym jest rzecz.Doradziła i bardzo pomogła.Jest bardzo dociekliwa nie tylko w sprawach leczniczych ale i prywatnych również.Musi postawić na swoim nawet gdyby były inne konsekwencje.

Gdy poznałem Panią Dr.Renate Gajęcką zauważyłem

Bardzo dobry pediatra, duża wiedza także z innych specjalizacji. Ja leczę dzieci u Dr Gajęckiej, ale kiedyś miałam kłopot ze swoim zdrowiem, byłam u 3 internistów- nie było poprawy. I pomogła, dała jeden lek, i moje dolegliwości ustąpiły. Szkoda, że dorosłych przyjmuje tylko wyjątkowo.

Lekarz z powołania, z każdym pacjentem i jego rodzicem ma super kontakt. Dociekliwa, z dużą wiedzą, a przede wszystkim dobry, życzliwy człowiek. Przyjmuje tylko na NFZ /niestety/.