dr Maria Gajewska

Ginekolog

Po wielu pseudo ginekologów ze Złotowa i okolic trafiłam wreszcie do Pani doktor Gajewskiej. Nie wierzyłam, że istnieją jeszcze tacy lekarze, uprzejma, dokładnie wszystko wytłumaczyła i zajęła się każdym moim problemem. W gabinecie spędziłam u niej dobre 40 minut na wizycie i nie poganiała bo następna pacjentka.. Zrobiła bardzo dokładne badania jak nigdy przed nie miałam. Wyszłam od Pani z ogromną ulgą, że w końcu nie jestem sama i jestem pod dobrą opieką. To najlepszy ginekolog! Pozdrawiam serdecznie i życzę długich spokojnych lat pracy bo jest Pani naprawdę jedynym lekarzem z powołania jakiego znam :) :)

Polecam wszystkim Panią Doktor. Jest to mój pierwszy ginekolog, aktualnie prowadzi moją ciąże. pani doktor to przemiła i kompetentna osoba. Zleca dużo badań a wizyta nie trwa 2 minuty. Polecam.

Świetny fachowiec. Empatyczna, kompetentna, cierpliwa i profesjonalna. Bardzo dba o SWOJE pacjentki. Czuć wyraźną różnicę w traktowaniu pacjentek w szpitalu. Leczę się u niej od lat prywatnie, leżąc na oddziale pilskiego szpitala, widać było, które pacjentki leczą się u niej a które nie.

sUPER lekarz , sympatyczna mila ,zna sie na tym co robi ... swietnie przeprowadzila moja ciaze .. chodzac do pani doktor bylam spokojna i wiedzialam ze moj dzidzius jest pod nalepsza opieka .. jak najbardziej polecam !!!!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam Panią dr. Wrażliwa, przemiła, ematyczna i kompetentna osoba. Będąc w ciąży dojeżdżam do Pani dr 100 km. Nie zrezygnuje z niej! Polecam wszystkim pacjentkom.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Piła"?

Tomasz Jaskulski

Złota 11b