lekarz Maria Krzaklewska

2,8
1,8
1,9

Byłam u pani doktor dzisiaj i jestem szczerze zażenowana. Mamy 2017 rok a pani doktor nie wie co oznacza słowo higiena. Podkładki nie są zmieniane, a co to tego czy METALOWY wziernik jest dobrze zdezynfekowany mam pewne wątpliwości. Pani doktor podczas wizyty jest bardzo nie miła, traktuje pacjentki z wyższością i absolutnym brakiem szacunku. Byłam u niej pierwszy razy i już tam nigdy nie pójdę.
Ośrodek zdrowia w Jasienicy powinien zmienić ginekologa i to jak najszybciej.

-------------- mój szok! po wizycie ogromny ,nigdy nie bylam u państwowego lekarza który z takim brakiem szacunku odnosi się do pacjentki , Jasienica- ośrodek musi zmienić lekarza ginekologa...albo zwolnieniem tej pani zajmę się sama... pozostają jeszcze media-czwarta władza jak to mówią

Drogie panie jestem w 7 miesiącu ciąży jedną ciąże straciłam a drugą przeleżałam w szpitalu bo była zagrożona w tej ciąży też mam ciśnienie ale nadal pracuje fizycznie 8 godzin na nogach pakując kartonybo pani doktor twierdzi że ciąża to nie choroba.Koszmar!

Kobiety,dziewczyny NFZ gwarantuje nam BEZPŁATNĄ usługę założenia oraz usunięcia tzw. spirali nie dajcie się nabrać że trzeba za tą usługę płacić jest DARMOWA i pani doktor dobrze o tym wie.

Ja jestem zadowolona z wizyt u pani Doktor jestem pacjentką już 3 lata.

Ja jestem zadowolona z wizyt u pani Doktor jestem pacjentką już 3 lata.