lekarz Maria Krzaklewska

1,6
1,7

Nie dba o higienę-koszmar. Wszystko zależy od jej humoru:(

Nie dba o higienę-koszmar. Wszystko zależy od jej humoru:(

nie polecam wizyt u tej Pani ,wszystko zależy od jej humoru ,nie dba o higienę w gabinecie (nie zmienia podkładek na fotelu)

Pani doktor Krzaklewska nielegalnie pobiera pieniądze za wizytę jeśli chcemy L4 !!! Skandal !!! Pracuje na państwowym sprzęcie a bierze pieniądze do kieszeni....

byłam pierwszy raz ta pani jest masakryczna szczególnie dla młodych ludzi

byłam pierwszy raz ta pani jest masakryczna szczególnie dla młodych ludzi

Chociaz wiele zalezy od humoru Pani doktor to jest jednak dobrym lekarzem i polecam ja. Jest kompetentna a przeciez to jest najwazniejsze. Polecam

Chodziłam do tej Pani kilka lat i znam niepochlebne opinie na jej temat od innych pacjentek. Leczenie i traktowanie pacjentki zależy tylko i włącznie od humoru tej Pani. Po ostatniej wizycie, kiedy zostałam nieprzyjemnie potraktowana (nie pierwszy raz), obiecałam sobie już nigdy nie chodzić do takiego lekarza!. Przestrzegam!