lekarz Maria Krzemień

Psychiatra

Ciepła. mądra, spokojna....Doskonale wyczuwa nastrój pacjenta. Pomogła mi bardzo. Dziękuję.

Wspaniała lekarka,Która podchodzi do pacjenta całą duszą i sercem.Ponadto wykracza ponad swoją dziedzinę leczenia.Brakuje w Polsce takich lekarzy jak Pani Maria.Bardzo polecam.

Do tego specjalisty udałem się przypadkiem, gdyż tego dnia w przychodni prywatnej (Zielona Góra) nie było innego. Mimo, iż byłem zestresowany (pierwsza tego typu wizyta), osoba ta przyjęła mnie z uśmiechem, a po pierwszej wypowiedzi na temat swoich kłopotów emocjonalnych poczułem się jakbym rozmawiał ze starym dobrym znajomym. Niezwykle ciepła, a co ciekawe doradziła mi również w innych sprawach niezwiązanych ze specyfiką jej specjalności. Polecam

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Zabrze"?

Zabrze

Gabinet Vision Express
pl. Plac Teatralny 10
41-800 Zabrze

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Stępniak
41-808 Zabrze

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Świętojańska 5a/7
44-100 Gliwice
Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Centrum Profilaktyczno - Rehabilitacyjnego Sp. z o. o.
ulica Dębowa 5
44-100 Gliwice