lekarz Maria Pniewska

Nefrolog, Pediatra

Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .

Bardzo się cieszę że trafiłam do tej Pani doktor. Rewelacja i naprawdę szybko zajęła się moją córką. Jesteśmy w trakcie badań i wiem w końcu dokąd mamy iść dalej z leczeniem.

Wspaniały lekarz, jesteśmy na początku drogi z zn ale wiem że dzięki pani doktor będzie dobrze , szybka diagnoza i jeszcze szybsze działanie wszystko na cito .

Od 13 lat leczę u Pani doktor syna na Zespół nerczycowy miałam do czynienia z różnymi lekarzami i wiem że mamy ogromne szczęście że mamy takiego lekarza

Wspaniała doktor, indywidualne podejście, odpowiednie kompetencje, kompleksowe wskazówki i wszelkie dostępne badania. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Siedlce"?

Mazurska 1 (Poradnia POZ)

Poradnia dla dzieci. Przychodnia Rejonowa Nr 4. Samodzielny POZ
ul. Bolesława Chrobrego 17