Dodaj opinię Umów wizytę

Dr Maria Stenka jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej .
Jest specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej.
Szkoliła się w ...

Dr Maria Stenka jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej .
Jest specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej.
Szkoliła się w Polsce jak i za granicą , czego dowodem są liczne certyfikaty i przebyte szkolenia.
Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego .
W 2013 roku jej dzaiłalność została uchonorowana "Wiktorią " . Jest to znak jakości Przedsiębiorców.

krzysztof

03.03.2016

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys

anastazja

02.03.2016

Super lekarz. Polecam. Kompetentna i mila Pani doktor. Widac,ze implanty to jej fach. Bardzo , szybko i sprawnie przegiegl cały zabieg. Po ból minimalny.

ewa

15.02.2016

BARDZO KOMPETENTNA I ZE WSPANIALYM PODEJSCIEM DO PACJENTA PANI DOKTOR SUPER MI WSZYSTKO OBJASNILA I ZROBILA IMPLANT NIC NIE BOLALO 5 MIN PRACY ,MYSALAM ZE JESZCZE NIE ZACZELA WKRECAC IMPLANTU A TO JUZ BYLO POWSZYSTKIM SUPER POLECAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38