lekarz Mariusz Uściniak

Radiolog, USG

Kompetentny, uprzejmy i ciepły w stosunku do pacjenta lekarz. Nie uważa się "za Boga" (jak wielu) i okazuje pełny szacunek drugiej stronie. W 100% polecam.

Bardzo dobry fachowiec. Na spokojnie wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie i nie wytwarza niepotrzebnego stresu podczas badania. Miałam usg piersi i mimo, że należę do osób bardzo wstydliwych, badanie w ogóle mnie nie krępowało. Pan Doktor wszystko pokazywał na ekranie i opisywał językiem bardzo przystępnym. Polecam w 100%

Lekarz wzbudzający zaufanie, poświęca tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy, wyjaśni, potrafi zażartować. U mnie wszystko było ok i nie dostałam wydruku obrazu usg ale kilka pacjentek przede mną wyszło z gabinetu z wydrukiem ale mimo to były uśmiechnięte. Dr. pracuje w WCO na Garbarach więc myślę że ma spore doświadczenie. Na portalu znanylekarz jest dr. z takim samym imieniem i nazwiskiem jako chirurg - pan dr. jest i radiologiem i chirurgiem?

Polecam serdecznie! Świetny lekarz - tłumaczył wszystko co widziałam na monitorze i odpowiadał wyczerpująco na moje pytania. Bardzo miły człowiek, który chce pomóc. Nie będę się już stresować, idąc na kolejną wizytę do Pana doktora. Polecam wszystkim.

Dziewczyny! Jeśli chcecie sensownie zainwestować i wydać 100 zł polecam zrobienie usg piersi u najlepszego specjalisty radiologii w Poznaniu, dr Mariusza Uściniaka na mostowej 25. Lekarz przez duże L a rzadko się niestety takich spotyka.. Polecam - Marta

Polecam - Marta

Wciąż poszukujesz "Radiolog Poznań"?

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań