lekarz Marta Zastawny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Niezwykle miła, uśmiechnięta lekarka. Byłam u niej na wizycie żeby zmienić tabletki, przepisane przez innego lekarza, a po których źle się czułam. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby ginekolog zrobił mi USG przy okazji wizyty po antykoncepcję. Nowe tabletki świetnie dobrane. Gorąco polecam Panią Doktor.

Byłam dziś u Pani doktor i zgadzam się z poprzednimi metodami. Jest miła, Uprzejma, Poważnie podchodzi do pacjentki i nie ignoruje obaw pacjentki. Przeczytałam pochlebne opinie o niej tu i każdej kobiecie polecam.

Szukałam w ubiegłą sobotę ginekologa we Wrocławiu na "cito". Trafiłam do medfeminy do Dr Marty Zastawny. Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem zarówno miejsca jak i jakości obsługi ze strony Pani Doktor. Gdyby nie to, że w sobotę trzeba sporo dopłacić za wizytę dałabym "6" ale i tak oceniam na 5+

Pani dr Marta Zastawny jest bardzo sympatyczna, rzeczowa i kompetentna, słucha pacjentki i bierze pod uwagę, to co ma do powiedzenia. Rozwiała moje wszelkie wątpliwości, na pewno będę polecała Panią doktor moim znajomym

Byłam ostatnio na wizycie w Medfeminie u pani doktor Marty Zastawny.Jest bardzo sympatyczną panią doktor znającą się na rzeczy.Polecam panią doktor Marte Zastawny wszystkim paniom które szukają bardzo dobrego ginekologa we Wrocławiu.Ja już pani doktor nie zamienie na innego lekarza. Joanna34l.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław