lekarz Marzena Wyszkowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Uwazam ze Pani doktor posiada wszystkie zalety lekarza z powolania.Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.Jestem bardzo zadowolona z opieki i uslug.

Pani doktor to wspaniała osoba. Jest empatyczna i wyrozumiała. Dzięki niej udało mi się pokonać traumę , jaką miałam po pobycie na oddziale ginekologii w Nysie u lekarzy pozbawionych ludzkich uczuć. Jestem jej wdzięczna , że potraktowała mnie jak człowieka.

Polecam Panią doktor Marzenę Wyszkowską każdej kobiecie, która ceni sobie profesjonalizm, wiedzę oraz doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo miła i uprzejma kobieta, która zawsze odpowiada na wszystkie (nawet te najdziwniejsze) pytania, dokładnie tłumaczy, poświęca czas pacjentkom, a przede wszystkim potrafi wyleczyć. Dla mnie istotny jest również fakt, że nie traktuje kobiet rzeczowo, tylko potrafi współczuć i doradzić, jak lekarz i kobieta. Nie oceniam p. Wyszkowskiej tylko na podstawie zwykłych wizyt w gabinecie, ponieważ dużo przeszłam i zawsze była przy mnie (od zagrożonej ciąży, poronienie, po bardzo poważną operację, gdzie uratowała mi życie). Polecam zarówno dziewczynom, które idą na pierwszą wizytę, kobietom w ciąży oraz każdej innej, bo warto. Pozdrawiam.

Jestem po 2 poronieniach i 2 razy trafiałam do szpitala do Prudnika - z czego jestem bardzo zadowolona. Mianowicie wtedy miałam też pierwszy kontakt z p. Wyszkowską. Jest to na pierwszy rzut oka osoba trochę niedostępna, ale po pierwszych słowach wstępnej rozmowy stwierdzam, że jest przemiłą i bardzo opiekuńczą osobą. Pomimo, że trafiłam do Prudnika ze skierowaniem od lekarza z Nysy to czułam się bardzo miło przyjęta. P. Wyszkowska w bardzo delikatny i zrozumiały sposób wytłumaczyła mi co mnie czeka podczas pobytu w szpitali i podeszła do sprawy profesjonalnie. Odpowiadała na każde moje najdziwniejsze pytania i praktycznie była na moje zawołanie. Kiedy pojawiły się jakieś wątpliwości przychodziła do mnie na sale i rozmawiała ze mną ... podczas zabiegu trzymała mnie za rękę i gładziła po buzi zanim odleciałam po znieczuleniu. Po tych wizytach w szpitalu zmieniłam swojego lekarz na dr Wyszkowską bez wahania. Na wizytę kontrolną pojechałam już do niej do prywatnego gabinetu i wtedy też była bardzo miła i w jasny sposób przedstawiła zalecenia. Fakt, że musiałam czekać w poczekalni na swoją wizytę godzinę ale warto - zdecydowanie! Podsumowując zdecydowanie polecam dr Wyszkowską (jak każdy na pewno czasami ma też gorsze dni i może być niemiła ale jej profesjonalizm skłania mnie do tego aby być jej pacjentką)

Z całego serca polecam Panią Doktor. Jest zaangażowana, nie lekceważy uczuć pacjentki, odpowiada na wszystkie pytania. Jest świetnym ginekologiem i położnikiem, w czasie wizyt w ciąży zachęca tatusia do udziału w wizycie. Jest uprzejma zarówno w prywatnym gabinecie, jak i w szpitalu. Nie bez powodu przyjeżdzają do niej kobiety aż z Nysy i Prudnika.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Głuchołazy"?

Andrzej Fim

None
OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik
NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle