mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Rewelacyjny rehabilitant, z powołaniem. Zabiegi bardzo mi pomogły, miła odmiana po wielu innych wizytach u innych "specjalistów".

Mega POZYTYW dla PROFESJONALISTY i jego kadry :) Cudowni ludzie :) Przywracają do stanu fizycznej świetności i psychicznego komfortu :) Brak słów by opisać ich i podziękować za to: że SĄ i za to co ROBIĄ :) Pozdrawiam :)

Pan Mateusz to cudotwórca! Dzięki niemu mama z niedowładem ciała zaczęła normalnie funkcjonować! Chodzi i w końcu przestała zażywać tabletki przeciwbólowe! Pan Mateusz faktycznie eliminuje przyczyny schorzenia, a nie jak większość "łagodzi" ból na jakiś czas. Poza tym bardzo kompetentny a przy tym otwarty i ...

Poza tym bardzo kompetentny a przy tym otwarty i radosny człowiek!
Zdecydowanie polecam!!!

Fantastyczny młody człowiek który ukierunkowany jest na ustalenie przyczyny dolegliwości a nie tylko na zwalczanie objawów. Godny polecenia!

Kompetentny, niesłychanie ciepła i sympatyczna osoba, fizjoterapeuta z powołania. Korzystałam wcześniej z pomocy różnych fizjoterapeutów, ale dopiero Pan Mateusz pomógł mi z moimi bolącymi plecami.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Bielsko-Biała"?

Robert Gulewicz

Lekarz sportowy
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
None
Zdrowie i Rehabilitacja s. c.
ul. Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska