lekarz MICHAŁ BROŻYNAlekarz MICHAŁ BROŻYNA - zdjęcie profilowe

lekarz MICHAŁ BROŻYNA

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
przyjmuje w Centrum Medyczne ...

przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
Rejestracja telefoniczna pod nr 87 428 29 25 .

Witam,
Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w rok...

Witam, jeszcze nigdy żaden lekarz nie przebadał tak dokładnie i nie poświęcił tyle czasu podczas jednej wizyty dla mojego dziecka, chociaż dziecko było tego samego dnia kilka godzin wcześniej u lekarza rodzinnego, który nic nie stwierdził. Zdziwił mnie również fakt, aż tak bardzo dokładnego omówienia diagnozy (która okazała się 100% trafna). Dr Brożyna okazał się świetnym fachowcem, który ma bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Szczerze polecam.

Pan doktor opiekuje się moim synem od momentu jego narodzin. Ma cechy jakich często brakuje współczesnym lekarzom, a mianowicie cierpliwość do pytań rodziców, brak wyniosłości, serdeczność i przede wszystkim wiedzę, a przy tym super podejście do dzieci. Bardzo polecam.

Trafilismy na doktora po urodzeniu naszego synka z wada serca. Jest lekarzem szczerym, miłym i znających sie na rzeczy. Polecam

Super lekarz, bada bardzo dokładnie, nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, do tego jest bardzo skuteczny. Wiem, bo sama korzystałam z wizyt u niego. Ponadto moja sąsiadka urodziła przedwcześnie bliźniaki, były z nimi pewne problemy zdrowotne. Dzięki doktorowi Brożynie mają się bardzo dobrze i ganiają przed moim blokiem na placu zabaw. Polecam- najlepiej wybrać się do sprawdzonego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Olsztyn"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19