Pediatra Olsztyn

Pediatra Olsztyn lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: Michał P
Pediatra Olsztyn lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

wizyta już od 100

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Witam, jeszcze nigdy żaden lekarz nie przebadał tak dokładnie i nie poświęcił tyle czasu podczas jednej wizyty dla mojego dziecka, chociaż dziecko było tego samego dnia kilka godzin wcześniej u lekarza rodzinnego, który nic nie stwierdził. Zdziwił mnie również fakt, aż tak bardzo dokładnego omówienia diagnozy (która okazała się 100% trafna). Dr Brożyna okazał się świetnym fachowcem, który ma bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Dorota

Dajtki, Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ENDOMEDICA Grzegorz Muszyński
Srebrna 2/3
10-698 Olsztyn

Wspaniała i ciepła osoba. Moja córka ją uwielbia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Słucha co rodzica niepokoi, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.Zawsze dokładnie osłucha, obejrzy i wszystko wytłumaczy. Nie ma problemu ze skierowaniem do specjalistów. Polecam

Opinia dodana przez: Ewa

Zachodnia 10
42-252 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobra Pani Doktor. Super podejście do dzieci. Zawsze wszystko wytłumaczy i doradzi. Diagnozy trafne. Uprzejma zarówno w przychodni jak i prywatnie. Gdy się coś dzieje z dzieckiem przyjmie w domu nawet o północy. POLECAM

Opinia dodana przez: ZBULWERSOWANA

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Świetny specjalista. Trafiona diagnoza, super podejście do pacjenta, widać chęć pomocy. Jest to lekarz z powołania.Polecam.

Hanowskiego 9/23
10-687 Olsztyn

Bardzo miłe i fachowe podejście do dzieci. Inni mogliby sie od Pani Doktor dużo nauczyć. Polecam!!!!!

Barcza 15/30
10-684 Olsztyn

Pani doktor jest moim lekarzem od urodzenia i do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z kontaktu z nią. Jest uprzejma i kompetentna, więc wizyty są bardzo przyjemne. Polecam.

Opinia dodana przez: Dominika

dr Wanda Badowska

Pediatra, Onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Dajtki, Olsztyn

Mam mieszane uczucia.Z jednej strony Pani doktor jest osobą, która poświęca dużo czasu pacjentowi, lubi dzieci, ma do nic podejście, dziecko nie boi się wizyty lekarskiej. Tłumaczy cierpliwie, bada dokładnie. Jak byłam z przeziębioną córką to osłuchała, płucka, w uszka zajrzała, brzuszek zbadała. Można mieć zaufanie do tej pani doktor. Ma jednak jeden duży minus. Gabinet wyposażony bardzo oszczędnie, nie widziałam narzędzi jednorazowego użytku. Pacjentów umawia z bardzo małym zapasem czasu i w rezultacie w poczekalni siedzi się po 1,5 godziny. Poczekalnia jest mała, nie ma żadnej wentylacji. Czekając zimą (latem to można w ogródku posiedzieć)z dzieckiem ponad godzinę w pomieszczeniu gdzie bez przerwy ktoś kichał, kaszlał sama nabawiłam się poważnej infekcji dróg oddechowych z czasowym upośledzeniem węchu.

Siewna 52
10-831 Dajtki, Olsztyn

Pani Doktor już nie raz ratowała nas z opresji chorobowych naszej córki, która w tej chwili ma 10 lat. Jest fantastycznym lekarzem z dużą wiedzą, doświadczeniem i sympatycznym człowiekiem, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile wymaga. Bada bardzo dokładnie dziecko, wypytuje rodziców,a potem szczegółowo tłumaczy leczenie i samą chorobę. Osobiście mam do niej ogromne zaufanie,gdy tylko pojawiają się wątpliwości odnośnie leczenia naszej córki u lekarza pierwszego kontaktu, zawsze korzystamy z usług Pani Doktor. Jest to osoba, którą szczerze można polecić, a w sytuacjach kryzysowych, jest naszą deską ratunku i wiem, że mogę jej diagnozom zaufać, skoro jak do tej pory, nigdy się nie pomyliła :)

Pediatrzy w mieście Olsztyn