lekarz Mariola Niedźwiecka

Rewelacyjna Pani doktor!! Byłam z córką u wielu specjalistów - córka z wieloma alergiami - i dopiero dr Niedźwiecka powiedziała mi o rzeczach, o których żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał!! Bardzo polecam.

Bardzo niemiła Pani doktor, dziecko przerażone. Zdecydowanie nie polecam. Podejście do dziecka, dramat. Pojęcie do rodzica dramat. Nie spotkałam tak niemiłego lekarza.

Bardzo dokładna Pani doktor, wszystko dokładnie sprawdza, podchodzi do pacjenta indywidualnie, przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad oraz tłumaczy i udziela wielu wskazówek dotyczących choroby dziecka. Nie zbywa pacjenta domyślnymi diagnozami tylko przeprowadza szczegółowe badania. Polecam

Bardzo miłe i fachowe podejście do dzieci. Inni mogliby sie od Pani Doktor dużo nauczyć. Polecam!!!!!