Michał Guzek

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Ja również polecam wszystkim "zrezygnowanym" rehabilitację u p. Michała, który od razu trafnie zdiagnozował źródło moich problemów z kręgosłupem i bólu pleców (brak rotacji wew w stawie udowo biodrowym). Rehabilitacja fakt trwa już któryś miesiąc, ale przy regularnym wykonywaniu "pracy domowej" efekty gwarantowane :) Okazuje się jednak że są mniej inwazyjne metody leczenia niż artroskopia trzeba tylko współpracować.

Od 5 lat czułem ból szyi, jakiś rok dołączyło drętwienie rąk i odczucie wylewania wrzątku na kark, które uniemożliwiło mi normalne życie. Mój wynik rezonansu (wielopoziomowa przepuklina) oglądało wielu lekarzy ortopedów i neurologów, przechodziłem nawet tzw. rehabilitacje z NFZ. Po zakończeniu rehabilitacji i braku poprawy "wziąłem sprawy w swoje ręce" i zacząłem szukać neurochirurga, który podjąłby się operacji. Po 4 wizytach u "wziętych" neurochirurgów, każdy powiedział to samo tj. zooperować można, ale szanse na poprawę są małe, jeden z nich powiedział żebym spróbował terapii manualnej, a jeśli to nie pomoże żebym wrócił to wyznaczy mi termin operacji. I tak trafiłem do Pana Michała. Musze przyznać, że to on dopiero mnie zbadał (na pierwszej wizycie samo badanie trwało z 30 minut) nie znam się na tym, ale wszyscy wcześniej spotkani specjaliści tylko oglądali klisze. Pierwsze wizyty polegały na subtelnych ruchach, wykonywanych prze Pana Michała, moją głową i szyją. Później zaczęła się nauka i wykonywanie ćwiczeń, których uczyłem się oglądając potrzebne mi mięśnie na USG. To niezwykłe z jaką pasją profesjonalizmem Pan Michał podchodzi do swojej pracy. Od miesiąca normalnie żyję w zasadzie wracam do życia bo do bólu zdążyłem się już przyzwyczaić, myśląc, że już lepiej nie będzie. Mój komfort życia i radość choćby ze snu bez odczucia polewania wrzątkiem jest nieocenione. Dobrze, że są tacy wspaniali specjaliści jak Pan Michał Guzek. Pozdrawiam! T.J.

Witam. Z calą odpowiedzialnoscia moge Panstwo polecic P. Michala . Czlowiek doswiadczony,ktory caly czas doksztalca sie za granicą . Jestem jego pacjentką i prosze mi wierzyc ze dojezdzanie 120 km nie jest dla mnie zadnym problemem poniewaz ,wiem ze warto!! Zycze sobie i Panstwu abyscie ( jesli juz musicie) spotykali tylko takich lekarzy. Pozdrawiam P.M

Witam.

Świetny fachowiec, miły człowiek. Z pasją podchodzi do swojej pracy i pacjentów. Dzięki niemu dowiedziałem się, że istnieją skuteczniejsze rozwiązania na problemy z kręgosłupem niż Ketonal. Dzięki wspólnej pracy od 3 lat zapomniałem o czymś takim jak ból pleców! Polecam gorąco!

Dzięki wspólnej pracy od 3 lat zapomniałem o czymś takim jak ból pleców!
Polecam gorąco!

Pan Michał Guzek przeprowadził dogłębny wywiad dotyczący zgłoszonej dolegliwości, przejrzyście i poglądowo wytłumaczył zdiagnozowany problem oraz połączył to z terapią manualną. Na sali gimnastycznej przed lustrem praktyczne wdrożenie zaleconej ,,pracy domowej,, Rzeczowy, taktowny i uprzejmy w kontakcie z pacjentem czym wzbudził moje zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31