dr n. med. Michał Kabacyj

Ortopeda, Traumatolog

Ostrzegam! Trafiłam do tego lekarza w Luxmedzie z 8 tygodoniową córką. Niestety lekarz stwierdził wadę / niedorozwój stawu biodrowego (symbol d) i zalecił ortezę Tubingera. Ponieważ wizyta była prywatna dlatego za ortezę zapłaciłam ok. 320 zł. Lekarz wskazał nam sklep gdzie mam ją zakupić (mały sklep na tyłach szpitala na Lindleya, może lekarz ma tam jakiś interes?!). Córka bardzo źle znosiła unieruchomienie. Przyszliśmy po tygodniu na kontrolę. Nagle lekarz stwierdził że jest lepiej bo z oceny biodra d , dostaliśmy 1b, ale nadal dziecko miało stale nosić ortezę. Mowa była, że ortezę dziecko może nawet nosić 8 tygodni. Wówczas coś mnie tknęło (poczytałam trochę w internecie) i poszłam jeszcze do 3 innych ortopedów. Każdy z nich wykluczył potrzebę noszenia ortezy. Biodro było zakwalifikowane jako "fizjologicznie niedojrzałe". W związku z tym podjęłam decyzję o zdjeciu ortezy. Całe szczęście dziecko ja nosiło tylko niecałe 2 tygodnie! Lekarz popełnił wielki błąd unieruchamiając dziecko. Uważam, że jest bardzo niekompetentny (ale robi wrażenie profesjonalisty). Gdybym go posłuchała dziecko miałoby zahamowany rozwój i inne konsekwencje unieruchomienia. Wszystkim odradzam!!! Dziś byłam na kontroli i oba biodra są super!

Znakomity specjalista, wybitny fachowiec. Świetne podejście do dzieci, doskonałe zrozumienia rodziców. Zawsze punktualny, nie spieszy się podczas badania, odpowiada na wszelkie pytania, wyjaśnia wszelkie niejasności. Ponadto bardzo kulturalny. Jeśli pojawiają się jakieś niejasności w zdrowiu i funkcjonowaniu dziecka zaleca szereg badań. Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia.

ZDECYDOWANIE POLECAM tego lekarza - super podejście do dziecka (miły, delikatny, podczas badania USG maluszek nawet nie zapłakał) oraz do rodziców - ponieważ nasz maluszek miał dysplazję wszystko dokładnie wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.

doktor KABACYJ to jeden z najlepszych lekarzy jakich kiedykolwiek widziałam.jego podejście do pacjentów jest godne polecenia ,właśnie jemu zaufałam i powierzyłam swoje dziecko .pozdrawiam serdecznie ,Elżbieta Żywica

Najwspanialszy człowiek na w Świecie lekarskim 100% specjalista

Najwspanialszy człowiek na w Świecie lekarskim 100% specjalista

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)