lekarz Michał Latalski

Ortopeda

Fantastyczny człowiek,doskonały lekarz,z uwagą,poświęceniem i zaangażowaniem podchodzi do choroby dziecka.Przed operacja skoliozy u synka poświęcił nam 1,5 godziny aby wszystko dokładnie wyjaśnić. Po operacji zaglądał,dopytywał czy wszystko w porzadku,wieczorem w dniu operacji całkiem prywatnie zjawił się na oddziale aby sprawdzić jak czuje się syn! Jaki lekarz by się fatygował aby prywatnie przyjechac na oddział!? Jesteśmy wdzięczni za tak cudowna opiekę i zaangażowanie! DZIĘKUJEMY z całego serca !!

Fantastyczny lekarz!!! Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli nie ma problemów zdrowotnych i sam zachęca do zadawania mu pytań w razie niejasności. Jeśli ktokolwiek zapyta o ortopedę to bez wahania polecę dr Latalskiego!!!

Świetny lekarz! Miły, uprzejmy, kompetentny. Byłam u wielu lekarzy, u których wizyta trwała ok. 5 minut. Dr. Latalski poświęcił nam ponad pół godziny, wszystko wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Najlepszy ortopeda dziecięcy! Polecam!

Lekarz jest bardzo kompetentny mimo wizyt na "kasę" poświęca tyle czasu ile pacjent i rodzic potrzebuje. Wkrótce razem z dr Fatygą będą operować moje dziecko za niecały miesiąc. Boję się jak chol.... ale mam do nich zaufanie. Znamy się już kilka lat

Boję się jak chol.... ale mam do nich zaufanie. Znamy się już kilka lat

BARDZO MIŁY I Kompetentny LEKARZ POLECAM GORĄCO BARDZO DOBRZE ZAJMUJE SIĘ MOIM SYNEM U KTÓREGO ZDIAGNOZOWANO SKOLIOZĘ, LECZYMY SIĘ U NIEGO OD 3 LAT.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin