lekarz Mirosław Matlas

Internista, Kardiolog

Byłam pierwszy raz na wizycie u.pana doktora, jestem bardzo zadowolona z wizyty, bardzo miły, potrafi wysłuchać do końca, wszystko wytłumaczył, powie co trzeba zrobic jakie badania i leczenie.jak dla mnie jest też wspaniałym psychologiem bo potrafi z ludźmi rozmawiać i jak trzeba zaźartowac!!! Polecam wszystkim którzy mają stres przed lekarzem, tutaj nie ma stresu jest zrozumienie i rozmowa!!!

Leczę się u dr, Matlasa od 3 lat i nie wyobrażam sobie lepszego kardiologa. Jest fachowy, rzeczowy, dokładnie tłumaczy chorobę i jej leczenie. Do tego jest bardzo grzeczny i empatyczny. Polecam serdecznie.

Po długim oczekiwania na wizytę w przychodni SANOMED zostałem przyjęty w poradni kardiologicznej u Pana doktora Mirosława Mitlasa.Po przeprowadzonych badaniach,rozmowie z PANEM Doktorem jestem bardzo zadowolony z wizyty,bardzo konkretny ,bardzo wysoka kultura osobista,dużo czasu poświęca na omówienia leczenia pacjenta.Lekarz godnego polecenia.

Po długim oczekiwania na wizytę w przychodni

Lekarz budzacy zaufanie u pacjenta,bardzo uprzejmy i konkretny.

Lekarz budzacy zaufanie u pacjenta,bardzo uprzejmy i konkretny.

BaRDZO KOMPETENTY I RZETELNY LEKARZ, O LUDZKIM PODEJSCIU DO PACJENTA

BaRDZO KOMPETENTY I RZETELNY LEKARZ, O LUDZKIM PODEJSCIU DO PACJENTA

Wciąż poszukujesz "Internista Siemianowice Śląskie"?

Szpital
Jana Pawła II 2