dr n. med. Mirosław Niewolin

lekarz ktoremu warto zaufac jest wiarygodny mam do niego 100%zaufania polecam kazdej kobiecie w ciazy i nie tylko!SZKODA ZE ZNOWU WYJECHAL

ZWYCZAJNY LEKARZ GINEKOLOG, ale jak ktoś oczekuje AKTORA, to niech się rozkraczy przed dr Hausem!

Nie polecam tego lekarza!!!! Może i wiedze jakas tam ma, ale jest nie mile dowcipny i chyba bardziej nastawiony na kase niz na rzetelne leczenie czy prowadzenie ciaży! Jak rodzisz i on ma dyżur to sie nawet nie zainteresuje tylko wydobywa z siebie jakieś głupie żarty. No a na wizycie prywatnej kase i to duzą jak na Lębork bierze bez wahania!!! Nie wiem ale ten lekarz to zaufania nie wzbudza :-(

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

Pan doktor, uprzejmy, wykonał mi badanie usg oraz wyjaśnił wszystko co było widać na ekranie. jednakże moim zdaniem koszt badania był zbyt duży oraz przepisał mi krem za 95 zł. Uważam, że taką samą obsługę miałam na książeczkę i żałuję, że poszłam. Wyrzuciłam tylko pieniądze. Czyli cała moja przyjemność badania (miałam podejrzenie zapalenia) kosztowała mnie 270 zł.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lębork"?

lek. med.
Barbara Galasiewicz