lekarz Monika Bolt-Drosik

Psychiatra

Prawdziwy lekarz w powołania, cierpliwa, empatyczna, człowiek czuje się z nią jak z kimś bliskim. Duża wiedza, leki bardzo mi pomogły.

Z wizyt u doktor Moniki wychodzę zawsze podbudowana,uśmiechnięta i uspokojona. Tworzy miła atmosferę,zachęca do mówienia nawet nieśmiałe i zamknięte osoby.

Kompetentna lekarka zaangażowana w problem pacjenta. Poświęciła mi dużo czasu,wszystko wyjaśniła. Terapia przynosi efekty.

Profesjonalne podejście do pacjenta,czułam się wysłuchana. Otrzymałam namiary na psychologa i leki,które już zaczynają działać.

Pani doktor zainteresowana tym co mówiłam, przesympatyczna, przepisala leki,które bardzo mi pomogły. Polecam.

Wszystko tak jak chcialem zeby bylo,goraco polecam. Kolejka trochę dluga ale to jak wszędzie, możliwość wizyt NFZ.

W końcu lekarz który postawił wlasciwa diagnoze,mam odpowiednie leki i w końcu czuje się dobrze. Szczerze polecam

Szczerze polecam, cierpliwa,sympatyczna i wesoła Pani doktor. Wszystko mi spokojnie wyjasnila.Przepisane leki bardzo mi pomogli,dostałam skierowanie do dobrego psychologa.

Chodzę z tatą do pani doktor. Bardzo empatyczna,otwarta, na prawdę zainteresowana pacjentem. Szczerze polecam.

Tę wizytę odchorowywałam tygodniami. Przyszłam po przeprowadzce z innego miasta, gdzie lekarz zalecił mi pobyt na dziennym oddziale leczenia nerwic i miałam nadzieję na skierowanie na to leczenie w Opolu. Lekarka nie tylko zupełnie zignorowała ten wątek, ale nie słuchała generalnie co do niej mówię (na koniec, wymownie umywając ręce od mojego dalszego leczenia, zaproponowała mi powrót do poprzedniego lekarza... Kilkaset km stąd). Co więcej, bardzo otwarcie zasugerowała, że wszystkie moje problemy wynikają z braku partnera i jeśli już mam iść na jakąś terapię, to z tego powodu (miałam 25 lat! Rzeczywiście, stara panna jak nic). Była to najbardziej upokarzająca wizyta w mojej historii leczenia. Byłam wtedy w głębokim kryzysie i na etapie formowania planów samobójczych, ale dla lekarki bardziej interesujące było moje życie seksualne. Zniechęciła mnie do szukania pomocy na lata.