lekarz Monika Bolt-Drosik

Psychiatra

3,9

Świetny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo mila i uprzejma. Poswieca duzo czasu i zawsze jest gotowa do pomocy. Potrafi wysluchac i zrozumiec a jednoczesnie nastawic pozytywnie. Pani dr wziela pod uwage, ze nie chce brac lekow i to uszanowala. Kiedy nie bylo juz wyjscia nie powiedziala, ze przeciez uprzedzala, poprostu wyjasnila wszystko po raz kolejny ( cierpliwie) i razem zaplanowalysmy plan dzialania. Pani Doktor naprawde mi ogromnie pomogla i nadal pomaga. Z czystym sumieniem POLECAM!

Wspaniała Pani Doktor.Bardzo pomogła mi w trudnym dla mnie okresie życia.Pani Doktor oprócz swojej wiedzy jest również bardzo miła,delikatna w podejściu do chorego,czego jej pacjentom najbardziej potrzeba.Bardzo dziękuję Pani Doktor i polecam wszystkim wybór tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma, kompetentna, bardzo dobrze potrafi dobrać leki i pokierować na terapię. Jeszcze raz szczerze polecam.

wspaniała lekarka, pomogła mi spojrzeć na własne problemy z innej strony, na pewno nie jest lekarzem nastawionym tylko na leki, szczerze polecam, mi pomogla

swietna lekarka, ciepla i serdeczna, poswięca tyle czasu ile trzeba, w gabinecie czlowiek czuje,ze jest dla niej naprawdę ważny

Szczerze polecam panią doktor, uprzejma, kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu. Poleciła kompleksową terapię, która przyniosła efekt.

Już na samym początku daje człowiekowi odczuć, że nie jest się u niej dla siebie, ale dla niej. Poza kiepską wiedzą farmaceutyczną Pani Doktor na wieść o poprawie samopoczucia pacjenta dostaje białej gorączki i próbuje złamać psychikę pacjenta tak, aby nie zapomniał, że leczyć się trzeba do końca życia. ODRADZAM jak nikogo innego, z kim miałem do tej pory do czynienia.

Lekarz od siedmiu boleści, ma problem z powiedzeniem i odpowiedzeniem dzień dobry. Komletnie nie umie dotrzeć do pacjentów ani im pomóc.... i piszę to nie jako pacjentka tylko jako inna specjalistka która obserwuje ją z boku!!!