lekarz Monika Bolt-Drosik

Psychiatra

Bardzo empatyczna,uprzejma taka miła po ludzku. Do tej pory u innych lekarzy czułem się mniej więcej na zasadzie pacjenta sztuki. Kompetentna Pani Doktor. Nigdy nie odmawia pomocy, doradza i mówi wprost i otwarcie jak działają leki ,które jest sens brać a które są całkowicie zbędne.Gorąco polecam Tomek O.

Tomek O.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,szczerze polecam. Lekarz nastawiony nie tylko na leczenie lekami co obecnie rzadko się zdarza.

Na początku Pani Doktor sprawiała wrażenie ciepłej, uprzejmej i kompetentnej, jednak przy każdej kolejnej wizycie czułam stres związany z presją czasu. Wizyty trwały po kilka minut podczas których odnosiłam wrażenie, że nie wyrabiałam się z powiedzeniem wszystkiego co mnie niepokoiło. Po zażywaniu 2 rodzajów leków, które nie przynosiły poprawy, doktor zrezygnowała z dalszej współpracy, gdyż stwierdziła, że nie wie już jak mi pomóc. W ramach tego dała mi skierowanie do szpitala psychiatrycznego. Takie oto profesjonalne podejście pozbycia się problemu. Poczułam się jakbym była w wyjątkowo krytycznym stanie, niezrozumiana, zdana na siebie. Nie polecam.

Wspaniała Pani Doktor.Bardzo pomogła mi w trudnym dla mnie okresie życia.Pani Doktor oprócz swojej wiedzy jest również bardzo miła,delikatna w podejściu do chorego,czego jej pacjentom najbardziej potrzeba.Bardzo dziękuję Pani Doktor i polecam wszystkim wybór tego lekarza.

Świetny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo mila i uprzejma. Poswieca duzo czasu i zawsze jest gotowa do pomocy. Potrafi wysluchac i zrozumiec a jednoczesnie nastawic pozytywnie. Pani dr wziela pod uwage, ze nie chce brac lekow i to uszanowala. Kiedy nie bylo juz wyjscia nie powiedziala, ze przeciez uprzedzala, poprostu wyjasnila wszystko po raz kolejny ( cierpliwie) i razem zaplanowalysmy plan dzialania. Pani Doktor naprawde mi ogromnie pomogla i nadal pomaga. Z czystym sumieniem POLECAM!

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma, kompetentna, bardzo dobrze potrafi dobrać leki i pokierować na terapię. Jeszcze raz szczerze polecam.

wspaniała lekarka, pomogła mi spojrzeć na własne problemy z innej strony, na pewno nie jest lekarzem nastawionym tylko na leki, szczerze polecam, mi pomogla

swietna lekarka, ciepla i serdeczna, poswięca tyle czasu ile trzeba, w gabinecie czlowiek czuje,ze jest dla niej naprawdę ważny

Szczerze polecam panią doktor, uprzejma, kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu. Poleciła kompleksową terapię, która przyniosła efekt.

Już na samym początku daje człowiekowi odczuć, że nie jest się u niej dla siebie, ale dla niej. Poza kiepską wiedzą farmaceutyczną Pani Doktor na wieść o poprawie samopoczucia pacjenta dostaje białej gorączki i próbuje złamać psychikę pacjenta tak, aby nie zapomniał, że leczyć się trzeba do końca życia. ODRADZAM jak nikogo innego, z kim miałem do tej pory do czynienia.