dr n. med. Monika Budzanowska

Lekarz z pasją i odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!!!!!!!!!! Gorąco polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba wcześniejsza osoba chodziła do innego lekarza bo nie zgadzam się z tą opinią profesjonalizm na 1000%

Nie polecam. Pośpiech, niby miała ale strasznie się wywyższała. podejście do pacjenta fatalne. profesjinalizm? zabieg wykonany bez znieczulenia, informacja dlaczego dopiero po fakcie, wypełnienie założone niedokładnie.

Świetne podejście do pacjenta zarówno dziecka jak i osoby dorosłej. Godna polecenia szybko sprawnie i profesjonalnie za bardzo bardzo przyzwoitą cenę!!!!!!!

Wspaniała Pani doktor. Po wielu latach nie chodzenia do stomatologa postanowiłem rozpocząć leczenie. Nie żałuję. Cieszę się bardzo, że to do Niej trafiłem. Miła, profesjonalna i wyrozumiała. Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z Jej gabinetu. Jest profesjonalna i wyrozumiała.

Jest profesjonalna i wyrozumiała.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Białystok"?

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-501 Białystok

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Beata Mackiewicz
Legionowa 3/44
15-099 Białystok

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok