dr n. med. Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog dziecięcy

Jest to chyba jedyny lekarz z powołania jakiego znamy. Wykazuje ogromne zainteresowanie, zawsze znajduje czas dla pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Nie odsyła, nie zbywa, nie naraża na zbędne koszty. Leczę u Pani Doktor dwójkę moich dzieci i jestem ogromnie zadowolona. Wszystkie nasze problemy zniknęły już po pierwszej wizycie. Mamy do niej pełne zaufanie i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto zmaga się z dziecięcą alergią. Wizyta u Pani Doktor zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze- dzieci ją po prostu uwielbiają.

Fantastyczna Pani doktor. Bardzo miła, fachowa. Wszystko dokładnie tłumaczy. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Zawsze wysłucha, zleci wszelkie badania. Jest bardzo kompetentna. Mój syn ma 11 lat i od urodzenia jest pacjentem Pani doktor.

Z alergią u moich dzieci męczymy się już od kilku lat. Przez ten czas mieliśmy kilku lekarzy, aż rok temu natrafiliśmy na Panią dr Cendrowską-Pinkosz. Świetny specjalista, ogromna wiedza, poświęca dużo czasu na badanie, wyjaśnienia. Nie naciąga na niepotrzebne badania. Można do Niej zadzwonić z każdym problemem i prawie o każdej porze. Polecam wszystkim naszą Panią doktor.

Witam. Z usług Pani dr n. med Moniki Cendrowskiej Pinkosz korzystamy już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiedliśmy. Zawsze dostępna, uśmiechnięta ale i rzeczowa, konkretna.. I przede wszystkim śwoietny specjalista w dziedzinie pediatrii i alergologii. Oby tak dalej

Cudowna kobieta nic dodać nic ująć prawdziwy znawca w swojej dziedzinie!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Lublin"?

Grażyna Żywicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie