dr n. med. Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog dziecięcy

Z całego serca polecam Panią doktor Monikę Cendrowską - Pinkosz. Jest ona lekarzem godnym zaufania, z wspaniałm podejściem do dzieci. Tlumaczy, pomaga, uczy rodziców nie wpadać w panikę. Zawsze dostepna pod telefonem.

Zdecydowanie poleciłabym Panią Doktor - wspaniałe podejście do dzieci!!!

Zdecydowanie poleciłabym Panią Doktor - wspaniałe podejście do dzieci!!!

Pani doktor jest wspaniałm pediatrą i alergologiem. Ma doskonałe podejście do dzieci, nawet tych najmniejszych. Chętnie tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Zawsze dostępna pod telefonem. Polecam!

jest naszym pediatrą w poliklinice mswia i jestem z niej bardzo zadowolona, moje dzieci również :)

Pani Doktor jest bardzo kompetentna , z cudownym podejściem do dzieci , niesamowicie sympatyczna

polecam wspaniały człowiek z dużą wiedzą i przyjaznym podejściem do dzieci

polecam wspaniały człowiek z dużą wiedzą i przyjaznym podejściem do dzieci

Polecam Panią doktor,jest przede wszystkim rozsądna-a takiej szukałam długo,pozdrawiam Pani doktor

Pani doktor może ma wiedzę i umiejętności, lecz pośpiech i chaotyczność sprawiają, iż nie jest lekarzem godnym zaufania.

Świetny fachowiec - wie o czym mówi (szeroka wiedza), wysłuchuje rodziców, uważa, ze jest od tego żeby pomagać, a nie zaspokajać tylko swoje ambicje. Z czystym sumieniem polecam tą panią doktor!

Wspaniała Pani Doktor, bardzo uprzejma i empatyczna. Rozumie problemy dzieci alergicznych i obawy rodziców. Polecam wszystkich, którzy mają problemy. Pozdrawiam Panią Doktor!