dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Bardzo dobry lekarz ze świetnym doświadczeniem, w dwóch gabinetach chcieli mi usunąć 3 zęby , a pani doktor je uratowała poza tym jest przemiłą osobą z przyjemnością tam wracamy.

Bardzo piękny gabinet i dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie, z polecenia przyszłam i nie żałuję, bałam się o ceny w takim gabinecie ale na szczęście wszystko mi wytłumaczono i podano kwoty leczenia które w innych są podobne. Bardzo polecam bo czuję się zadbana przez panią doktor i personel

poszłam do pani doktor Wilk skuszona opiniami i nie żałuję, uratowała mi zęba którego wcześniej chcieli mi wyrwać i leczę następne, poza tym takiej atmosfery jak do tej pory w innych gabinetach, gdzie chodziłam nie spotkałam, ceny normalne a gabinet bardzo elegancki, polecam

Od lat nie byłam u dentysty bo się bardzo bałam polecono mi panią doktor Wilk, cudowny człowiek, świetna atmosfera, piękna klinika i naprawdę teraz już idę bez obaw, moi znajomi to potwierdzają, polecam gorąco

Koleżanka mi poleciła panią doktor, bo leczy się u niej jej dziecko, jestem super zadowolona, a moje dziecko chce iść na następną wizytę , polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Bytom"?

Marcin Chromy

Chirurg stomatolog