dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

My taż chodzimy do pani doktor z naszymi dziećmi i jesteśmy bardzo zadowoleni, nawet mąż po roku się skusił i wreszcie się wyleczył, nie żałujemy, bo mamy porównania z innymi gabinetami

Ja też skusiłam się dobrymi opiniami i dzięki Bogu bo wreszcie ktoś zajął się z głową moim dzieckiem, które próbowałam przez rok zaciągnąć do dentysty właśnie po pani doktor, która pół godz wierciła mu w zębie i tak rozwierciła że jest do wyrwania. Żałuję że od razu nie trafiłam do doktor Wilk, bo zęby mojego dziecka byłyby w innym stanie. Polecam w 100%

A mój syn nie chce słyszeć o innym lekarzu, plomby nie wypadają, a jeśli trwa wiercenie 2 minuty , a nie 20 w zębie wielkości połowy paznokcia, to chyba dobrze.

Skuszona dobrymi opiniami udałam sie na wizytę do pani dr Wilk, gdyz moj dentysta zachorowal. Plomba, która pani dr Wilk robila kilka minut, kosztowala 120 zl (moj dentysta przy okazji robienia innego zeba zrobilby ja gratisowo ale to szczegol) i wypadla po kilku dniach. Trzy razy juz ja bylam poprawiac i znowu mi wyleciala. Wczesniej przez krotki czas bylam pacjentka wlascicielki Blue Klinik i sytuacja byla podobna-kazda zalozona plomba wypadala. Nie chce sie wyzlosliwiac, ale albo maja kiepskich dentystow, albo kiepskie materialy. Za to marketing szeptany dziala jak nalezy-kto wie, o co chodzi, pewnie sie ze mna zgodzi.

Plombowanie u syna trwało 2 minuty, plomba wypadła po 2 miesiącach. Plombowanie zęba kosztowało 100 zł, choć w cenniku na stronie Blue Clinic widnieje kwota 80 zł. warto więc zapytać przed wizytą o jej koszt. Nie polecam.

Plombowanie u syna trwało 2 minuty, plomba wypadła po 2 miesiącach.

Świetny lekarz, zawsze z uśmiechem wita pacjentów, tak wszystko prosto wytłumaczy i pokarze na zdjęciu rentgenowskim że człowiek ma pojęcie o czym mówi a przede wszystkim , doskonale wie co robi. Super, polecam

Bardzo polecam doktor Wilk ,świetny lekarz, porozmawia, o wszystko wypyta, poza tym nie traktuje pacjenta jak większość lekarzy, a jeśli jakiś nagły problem zawsze gdzieś mnie wciśnie.

Po traumach w gabinetach stomatologicznych trafiliśmy do doktor Wilk. Pierwsza wizyta i od razu lepiej, bez krzyków potoków łez itp. Wszystko mu wytłumaczyła, pokazała, a przede wszystkim cierpliwość, rozmowa i super podejście. Jesteśmy po 4 wizycie i wreszcie koniec spazmów, a 3 zęby zrobione. Polecam

Kultura, uśmiech, spokój oraz wiedza i doświadczenie widać to w każdym momencie. Jedyny minus to problem z zapisaniem się do pani doktor, bo godziny popołudniowe bardzo oblegane. Ale nie zamieniłbym pani doktor. Zawsze ratuje mnie w potrzebie. Bardzo polecam

Super doktor, pierwsza wizyta oczywiście z polecenia jak u poprzednich , a tu pełne zaskoczenie w porównaniu do innych bytomskich dentystów uśmiech, spokój, a przede wszystkim niesamowite doświadczenie, co się czuje. Leczenie konkretne i fachowe, bardzo serdecznie polecam.