dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Złoto człowiek, nie dość, że jak się panią doktor widzi , to od razu człowiek inaczej się czuje, choć się trochę denerwuje, a siedząc na fotelu wiem, że oddaję się we wspaniałe ręce. Byłam dzisiaj, tłum pacjentów do Pani doktor, a ona każdego znała , każdym się zainteresowała i mimo kolejki wszystko poszło sprawnie. a najważniejsze, że wszyscy na poczekalni tylko w superlatywach wypowiadali się o Pani doktor. Serdecznie pozdrawiam Panią

Świetny lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta zarówno dorosłego jak i do dzieci, a przy tym fantastyczne doświadczenie, cierpliwość i wiedza. Polecam gorąco

Pani Doktor jest wspaniała jutro mam kolejną wizytę i pierwszy raz od lat nie boję się i nie denerwuję zawsze wszystko wiem co będzie robione, a przede wszystkim nie boli a efekt super dzięki K.M.

Bardzo, bardzo dziękuję Pani Doktor, bo wreszcie mogę się uśmiechać, a nie robiłam tego od chyba 10 lat, bo się wstydziłam za swoje zęby. Dwa miesiące skomplikowanego leczenia, kanałowe, usunięcia itp, a efekt cudo, jeszcze nie mogę przyzwyczaić , że mogę się uśmiechać bez skrępowania, dzięki

Zębów mlecznych się nie leczy - taka panuje opinia i co najgorsze również u dentystów. Byłam w kilku gabinetach i nikt nie chciał leczyć mojego 5-letniego dziecka, a ja wiedziałam że coś jest nie tak i dzięki Bogu koleżanka poleciła mi Panią Doktor. Teraz dokładnie wiem na czym stoimy. Leczymy się u Pani Doktor już całą rodziną ale wiele zaniedbań wymaga czasu. Zdarza się że potrzebujemy szybkiej wizyty, a Pani Doktor nigdy nie odmówiła mimo tłumu na poczekalni. Bardzo Pani dziękujemy za wszystko bo takiej opieki i zajęci się nami nigdy w gabinetach nie doswiadczyliśmy

Śmiać mi się chcę jak przeczytałam o niekompetencji. Zwiedziłam kilka lub nawet kilkanaście gabinetów, gdzie albo nie chcieli się podjąć leczenia , bo trudne dziecko albo wizyta była tak okropna, że nie chcę o tym pamiętać i tylko Pani doktor podjęła się leczenia mojego dziecka. Owszem początki były bardzo trudne, bo dziecko było zrażone ale teraz jest super. 2 lata zmarnowałam plątając się właśnie po niekompetentnych lekarzach. A Pani doktor serdecznie dziękuję

Postaram się nie zgodzić z opinią , że jedno przyłożenie wiertła. Jeden dotyka wiele razy , bo nie ma doświadczenia lub umiejętności ( setki przykładów na mnie , mojej rodzinie i innych) , a inny wie dokładnie co ma zrobić, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, gdzie szybko i skutecznie trzeba wszystko zrobić. Z tego co wiem Pani Doktor ma Specjalizację z leczenia dzieci i doktorat i to widać. Podziwiam rękę Pani Doktor, jej spokój i opanowanie. Od 3 lat jesteśmy ( cała rodzina )Jej pacjentami i nigdy nie zamienię na innego. A wszystkim , którym poleciłam Panią doktor są zachwyceni.

świetny lekarz, specjalista w swojej dziedzinie, dzieci ją uwielbiają, leczymy się całą rodziną, kobieta uprzejma, wspaniała, jak się tylko popatrzy na panią doktor strach mija!!!!gorąco polecam, warto!leczenie bez stresu!!dodatkowe kompetencje, ponadprzeciętna empatia drodzy państwo!!!!

ogromną zaletą jest to że szybko i skutecznie !!!! leczy nasze dzieci od ponad 3 lat ,a my sami też korzystamy z usług pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo skończyły się płacze, stresy i problemy nasze ale przede wszystkim naszych dzieci

Moja córka 5 letnia miała plombowany u pani doktor jeden ząb - po 3 miesiącach konieczne ponowne leczenie, bo ząb był źle wyczyszczony, czemu się nie dziwię - całe wiercenie pani doktor to było jedno przyłożenie wiertła. Mam porównanie z innymi stomatologami - nawet na poprawkę boję się tam wracać.