dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Pani doktor uratowała mojej córce dwa stałe zęby, moja córa ją ubóstwia. Zawsze nas gdzieś wciśnie, gdy jest taka potrzeba, zawsze znajdzie dla nas czas mimo strasznego obłożenia pacjentami, dzięki.

Cierpliwość, kompetencja, zaangażowanie, a przy tym zawsze uśmiech. Zawsze porozmawiamy i pośmiejemy się. Polecam w 100%

Bardzo dziękuję pani doktor, bo po kilku latach znowu mogę się uśmiechać. Moja jedynka była straszna, a po dwóch wizytach oczywiście, jak zawsze bezbolesnych, wyglądam normalnie.

Ja naprawdę lubię chodzić do Pani Doktor, zawsze bezboleśnie, mam do niej pełne zaufanie, wszystko mi wyjaśni, a przede wszystkim fantastyczne poczucie humoru

Pani Doktor przesympatyczna, konkretna i rzeczowa. Leczy moje dzieci, mnie, a nawet mój mąż jest po kilku latach zdecydowany na leczenie. Polecam gorąco

Bałam się strasznie, bo zmieniłam dentystę. Miałam trzy wizyty : konsultację i dwa zabiegi, gdzie musiałam pozbyć się 4 zębów, a wszystko bezbolesne i wyglądam jak człowiek, bo wszystko zostało natychmiast odbudowane, a koleżance, która mi poleciła panią doktor kupiłam dobre wino

Po 2 latach chodzenia po dentystach z moim 5-cio letnim synem, dzięki bogu w końcu, z polecenia trafiłam do doktor Moniki. Niestety zmarnowałam 2 lata na niekompetentnych dentystów co spowodowało, że zęby mojego dziecka były w opłakanym stanie. Po pół roku leczenia wyszliśmy wreszcie na prostą, a moje dziecko nie płacze nocami, że boli go ząb. Mam świadomość, że w tak słabych zębach zdarza się, że coś się ukruszy albo połamie ale zawsze na pomoc pani doktor mogę liczyć. A dodam, że przy jakiś tego typu małych problemach rzadko płacę a nie jestem wyjątkiem. Dzięki za wszystko

Cudo a nie kobieta, moje dziecko uciekło od 3 dentystów, a pani doktor wszystko mu pokazała, wytłumaczyła, a przede wszystkim to podejście, uśmiech, spokój i od razu widać, że to profesjonalista.

Super lekarz, robiłam u Pani doktor mostek, myślałam, że będzie to trwało i bałam się bólu, a tu dwie wizyty BEZBOLESNE, wszystko idealnie pasuje, a wygląda prześlicznie jestem super zadowolona, a to był mój kompleks. Dzięki J. H.

Pani doktor jest wspaniala ma cierpliwosc konkretna kazdy kto byl pierwszy raz u pani doktor to wraca do niej maluchy to poprostu ja kochaja polecam bardzo