dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Przestałem się dziwić dlaczego moje dziecko bez stresu przychodzi do pani doktor, wreszcie się zdecydowałem i magia pani doktor też działa na dorosłych. Polecam, a gabinet wspaniały, zupełna inna atmosfra

Zapraszam wszystkich moich pacjentów już w czerwcu do mojego gabinetu "wilkdent" w Bytomiu , ul.Moniuszki 24, tel 502 522 661 dr n.med. Monika Wilk- Niziołek

dr n.med. Monika Wilk- Niziołek

Ja tylko mogę chwalić, nasze dzieci były leczone, a w końcu ja się zdecydowałem, pani doktor tak jak moje dzieci zaczarowała mnie, znieczulenie owszem ciut nieprzyjemne ale potem - żarty, super podejście i telewizorek , nie wiem kiedy wszystko zostało zrobione, pozdrawiam panią doktor

polecam, super, nie miałem pół zęba , a jedna wizyta zresztą bardzo sympatyczna i wszystko zrobione

polecam, 100 razy zawsze pytam czy nie będzie boleć i jak zawsze nie boli, ząb zrobiony od pół roku wspaniale zaleczony i nie ma problemów, a dwóch innych , bo byłem 3 m-ce na pomorzu kazali wyrwać

dobrze że trafiłam do doktor Wilk, 3 dni nie spałam przed wizytą bo jak się okazało mam 3 koronki do zrobienia i bardzo się bałam ale już po pierwszej wizycie byłam zachwycona wszystko zrobione cudo kilka wizyt polecm

Świetna. Rzeczowa, konkretna i chyba o to chodzi, żona mnie namówiła i miała racje polecam i bardzo miła

Dzięki pani Doktor, za wszystko, szczególnie za czwartek, bo mi pani życie uratowała, pomimo jak zwykle tłoku, uważam że jest pani wielka. Dzięki

3-lata temu pani doktor wyleczyła mnie , a potem mojego męża, bezboleśnie, sprawnie i z humorem, do tej pory wszystko jest ok, z przyjemnością chodzimy na wizyty kontrolne , super babka :)

dzięki " marketing szeptany" właśnie udało mi się trafić do doktor Wilk, bo kilkoro znajomych polecało i dobrze. Ludzie piszcie fakty ! bo nam też czasem wypadają plomby ale my wiemy na czym stoimy co ma dziecko w buziaku