dr n. med. Natalia Urbaniec-Domżalska

Laryngolog

Wspaniały lekarz! Kompetentna, uprzejma, konkretna, dokładna w diagnozowaniu, w leczeniu skuteczna. Chciałoby się, żeby wszyscy lekarze byli tacy!

Polecam!!!! To bardzo dobry specjalista, kompetentny, z podejściem do pacjenta, doskonały operator i diagnosta, do tego przemiła, ciepła osoba, z poczuciem humoru. Trafiłam do Pani Doktor z 3-letnim synkiem z przerośniętym migdałkiem. Pani Doktor zajęła się nim wspaniale. Ma doskonałe podejście do dzieci. Wizyty u Pani Doktor syn traktował jak odwiedziny u cioci, dzięki jej podejściu zupełnie się nie bał badań ani zabiegu usunięcia migdałka. Ma wiele cierpliwości, także do zatroskanych rodziców, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy. Jest konkretna. Potrafi dodać otuchy. Wykazuje szczere zainteresowanie pacjentem. Bogu dziękuję, że z synkiem trafiłam do Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolona że trafiliśmy do pani doktor. Prawdziwy lekarz z powołania, naprawdę bardzo nam pomogła. Wszystko dokładnie tłumaczy i ma dobre podejście do dzieci. Z całego serca polecam.

Ciężko przy użyciu słów wystawić Pani Doktor rzetelną opinię. Myślałem że takich lekarzy już nie ma, a jednak bardzo się cieszę że się myliłem. Pełny profesjonalizm,kompleksowa opieka oraz rewelacyjne podejście zarówno do dzieci jak i rodziców. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z synami właśnie na Panią Natalię. Polecamy wszystkim!

Cudowna Pani doktor! leczę u niej dwójkę moich dzieci i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i rodziców również. zawsze uprzejma, wizyty nie przebiegają w pośpiechu, jest też konkretna i leczenie jest skuteczne. Polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rybnik"?

Wita Stwosza 10
44-200 Rybnik

Spejalistyczna Praktyka Lekarska
Wodzisław Śląski, Os.XXX lecia 60
Rybnik

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik