dr n. med. Natalia Urbaniec-Domżalska

Laryngolog

Polecam Panią Doktor, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko pięknie wytłumaczy. Zawsze uśmiechnięta i uprzejma.

Bardzo miła Pani Doktor. Spotkała się ze mną w pół godziny od telefonu!!! W dniu, w którym normalnie nie przyjmuje!! Jestem BARDZO MILE zaskocznony. Fakt - mialem przypadek pilny - z bólem. Leczenie w toku - za kilkanaście godzin przekonam się czy dostałem właściwe lekarstwa. Wizyta super. Na prawdę jestem bardzo wdzięczny temu lekarzowi. Mogę polecić z czystym sumieniem.

bardzo miła Pani DOKTOR jestem w pełni zadowolona syn po zabiegu czuje się bardzo dobrze polecam w szpitalu bardzo miła atmosfera pozdrawiam

dodzwoniła się bez problemu . Bardzo sympatyczna Pani Doktor , kompetentna i rzeczowa

Chciałbym mieć opinię, ale żaden z telefonów kontaktowych nie odpowiada, więc jak tu skorzystać z tak wspaniałego lekarza.

PANI DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I POTRAFI PODNIEŚĆ NA DUCHU,JEST SUPER LEKARZEM .W DZISIEJSZYCH CZASACH TAKIEGO LEKARZA MIEĆ TO SKARB!!!POLECAM WSZYSTKIM STRAPIONYM CHOROBĄ!!!

niesamowite podejście do dzieci - polecam wszystkim

niesamowite podejście do dzieci - polecam wszystkim

Na wizycie byłem z synem (6 latek) - niespotykane podejście do dziecka powaliło mnie na kolana (dosłownie)!!! Diagnozowanie i natychmiastowe leczenie pluszowego słonia (tak, tak!!!) pomogło przezwyciężyć wszystkie opory i wątpliwości małego pacjenta, którego Pani doktor zjednała sobie bezgranicznie i całkowicie. WZÓR DO NAŚLADOWANIA!!!

Bardzo dobra pani doktor pomogła mi kiedy żaden inny lekarz nie potrafił mi pomóc ,takiego lekarza mogę każdemu polecić!!!!