Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoterapia - to tylko kategorie.
Najważniejszy jest zawsze człowiek-osoba. Zajmuję się terapią oraz pomaganiem.

Gestalt - jest ...

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoterapia - to tylko kategorie.
Najważniejszy jest zawsze człowiek-osoba. Zajmuję się terapią oraz pomaganiem.

Gestalt - jest podejściem humanistycznym w psychoterapii opartym na fenomenologii, egzystencjalizmie oraz co najważniejsze holizmie. Oznacza to, że Klient wraz z jego subiektywną rzeczywistością traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo. Każdy z aspektów jego osoby, na który zwraca się uwagę na terapii: umysł – myśli, intelekt, procesy poznawcze,...

Naprawdę godny polecenia specjalista, widać powołanie w pracy oraz w podejsciu do problemów z którymi przyszłam.

Nie taki diabeł straszny :) Po długich rozsterkach zdecydowałam się na wizytę i w efekcie wyszło mi to tylko na dobre. Według mnie terapeuta z powołania i bardzo życiowy. Polecam wszystkim !!!!

Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!

Uważam, że Pan Paweł jest bardzo dobry. Z dużym poczuciem zaufania i bezpieczeństwa mogłem mu się zwierzyć i pracować nad naprawdę trudnymi dla mnie tematami. Mam poczucie profesjonalizmu ze strony Pana Pawła, bycia naprawdę wysłuchanym, zrozumianym i w całości zaakceptowanym. Bardzo polecam!!!

Spisałeś się, muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś w ten sposób podszedł do tematu. Do następnego spotkania, dzięki.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1