lekarz Paweł Bełtowski

Traumatolog, Ortopeda

Jestem od 35 lat pracownikiem budowlanym,dorobiłem się różnych schorzeń związanych z wykonywaniem tego zawodu.Wysiadły mi stawy kolanowe,potworne bóle w kolanach nie pozwalawy mi spokojnie spać i tym bardziej pracować.Leczyłem się u różnych ortopedów w ramach NFZ i w prywatnych dwóch przychodniach w Nowym Sączu - efektów poprawy nie było. Dopiero polecony przez znajomych doktor Bełtowski Paweł pomógł mi. Bóle ustąpiły i po okresie sześciomiesięcznej rehabilitacji powróciłem do pracy. Serdecznie wszystkim cierpiącym na bóle stawów polecam tego lekarza bez zbędnych słów pochwały. Panie doktorze jestem niezmiernie wdzięczny za przywrócenie mi sprawności ...

Panie doktorze jestem niezmiernie wdzięczny za przywrócenie mi sprawności nóg. BÓG ZAPŁAĆ.

Wspaniały lekarz,a do tego złoty człowiek! Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego. Potrafi doradzić i odpowiednio ukierunkować pacjenta.Gdyby było takich lekarzy więcej to nasza służba zdrowia uleczona!!!

Wspaniały lekarz,a do tego złoty człowiek!
Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego.

Świetny,kompetentny lekarz.Nie chcę mnożyć przymiotników,ale z całego serca mogę Go polecić.

Super ortopeda ,bardzo dokładny ,rzetelny,miły dla pacjenta .

Super ortopeda ,bardzo dokładny ,rzetelny,miły dla pacjenta .

Moja 8 letnia córka doznała urazu kolana zjeżdżając na nartach,na izbie przyjęć ,,trafiliśmy" na doktora Bełtowskiego. Uraz był bardzo poważny, po założeniu gipsu doktor dokładnie nam wszystko wytłumaczył wręcz uspokoił jednak w zaleceniach m.in wskazał aby po tygodniu udać się do kontroli u ,,siebie" (byliśmy z innego województwa), tak też uczyniliśmy i wówczas dopiero się okazała niekompetencja doktora.Dziecko potrzebowało natychmiastowej operacji dodam iż konsultowaliśmy to z dwoma lekarzami obaj nie rozumieli decyzji doktora Bełtowskiego,sposób leczenia opierali na tym samym zdjęciu RTG zrobionym w krynickim szpitalu.Mimo jak mi się wówczas wydawało pozytywnej opinii o tym lekarzu straciłam zaufanie również do innych.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Nowy Sącz"?

Jacek Ślipek

marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTHICUS
Turniejowa 73/2
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
452
33-342 Barcice